Malý dnes oblizal, možno aj trošku zjedol, ale neviem isto, lepidlo na polystyrén :( Muž lepil stropné kazety a malý sa tam motal a zbadala som neskoro že "ochunaval" to lepidlo :( Myslíte že by mu z toho niečo mohlo byt? Dnes má zvysenu teplotu od doobedia tak teraz spinka pri mne a sledujem ho. Ale stále mi vŕta to lepidlo v hlave, bojím sa aby mu niečo nebolo :( aj ho prehnalo trocha tak ja neviem..
@kristinana hej teplotu mal už doobedu ale pri tom lepidlo bol až okolo 17hod
neviem,asi by som šla na pohotovosť, to nie je sranda...lepidlo
S polystyrenu zapchu a lepidla poleptanie.. volala by som lekarovi..
Tak volala som a povedali mi že to lepidlo na polystyrén je netoxicke. Že ho z toho prehnať nemohlo, že skôr z liekov čo mal od teploty.. tak že sa nemusím báť. Ze to by musel z neho veľa zjest.. Tak už som trochu kludnejsia, ale aj tak ho budem stále sledovať. Len nech mu nič nie je láske mojej. Ďakujem vám..
Ntic áno volať a ak sa zhodnú ako pri mne,jeden kázal veľa tekutín no o hodinu žiadne tekutiny na 12 hodín. Hlavné pozri čo je na obale a či nemá zacervenene hrdlo. To lepidlo by rozozierat nemalo. Veď to lepí. Treba ho sledovať. Držím palce
A teplotu mal aj pred tym?