Nadhera
1. máj 2017
janusik026
autor@nikam fotky su spravene v Tolmin, Kobarid a hlavne su v doline rieky Soce. Tura na cely den. Ale odporucam toto sa oplati vidiet a prejst si celym lesom - kde bola 1. sv vojna a dost je tam pekne ukazane a zachovale ako tam prezivali a branili sa vojaci.
1. máj 2017
Tak to je bomba! fakt nadhera! zavidim z malebnej dedinky na Záhorí ,,Prievaly" a la Sandorf-city 😂 ...fakt krasa 😉
1. máj 2017
Bola som tam pred 10.rokmi...ale nádhera to je👍😉
1. máj 2017
krása 🙂
7. máj 2017

































Vyzera to nadherne. Ktory usek je to?