icon
avatar
januska131
Správa bola zmenená    26. júl 2019    

Čakal som na teba celý život, v mojom podvedomí som ťa nosil každý deň ❤️ #otec #sanel

Rytmus a Jasmina sa stali rodičmi!

https://topstar.noviny.sk/hudba/458339-rytmus-a...

#joj

avatar

Človek aby sa teraz bal aj chladničku otvoriť🤦🏼‍♀️

26. júl 2019
avatar

@dominika_sk presne . Ako ano je to zivot a dar ale uprimne taka fotka je presne sukromne podla mna . Aj my mame taku fotku ale nikto nevidel .🤷🏻‍♀️ To este len pride na koho sa podoba ci koji prve zubky sedenia plazenie atd

26. júl 2019
avatar

však im doprajte, ľúbia sa, majú prvé bábätko, delia sa o radosť s fanúšikmi (ak nie ste fanúšikovia, rolujte ďalej) podľa mňa úplne normálne, za chvíľu to prejde 🙂

26. júl 2019
avatar

A kto je to ta Jasmina?

26. júl 2019
avatar

Ale veď viete, že sú mediálne známi, pozrem a idem ďalej. Nekomentujem, nepozastavujem sa nad tym a žijem si svoje ;) Máme dosť svojích starostí no nie??

26. júl 2019
avatar

Zboznujem niektore premudrele komentare typu - ze co ma po nich, stale vycapuju svoje fotky a terez ze budu vesat fotky maleho Sanela....zeny a na modrom koniku z akeho dovodu vesate vsakovake fotky svojich domacnosti, vyletov a deti? No lebo sa chcete pochvalit...a oni co robia? To iste, len okruh ich sledovatelov je omnoho vacsi

26. júl 2019
avatar

Bose ta radost v ich ociach😍 nech je zdravy chrobacik❤️😍🍀

26. júl 2019
avatar
26. júl 2019
avatar

Ja ich tiež nesledujem ale ta radosť v očiach. Ja som si tiež spomenula na svoje a tiež mi slza vyhrkla. Veď co je krajsie a radostnejšie než narodenie zdravého dieťaťa 🙂

26. júl 2019
avatar

Nech su zdravi✊
Inak, ze sa delia o svoju radost je fajn, ale zneuzit prve minuty narodenia svojho syna ako reklamu na svoj koncert,je uz trosku cez...

26. júl 2019
avatar

@dominika_sk Tento status si otvorila dobrovoľne, nikto ťa nenútil. To si sa nebála?

26. júl 2019
avatar

Mňa by zaujímalo, čo to má pod prúdom to zelené modré

26. júl 2019
avatar

A ona si zrušila ig ci len mne nejde načítať?

26. júl 2019
avatar

@arriana29 asi iba tebe @jasmina_alagic, ta jedna fotka je z jej instagramu😉

26. júl 2019
avatar

@iwesska to nie je zneužitie fotky syna na reklamu, to je pre pisálkov z bulváru, ktorí sa živia tým, že skopírujú post z ich insta a zverejnia to ako “svoje” dielo a dostanú za to zaplatené. Nedajú si tú námahu, aby oslovili niekoho “dobrý deň, môžeme vás poprosiť o dve fotky a pár slov pre vašich fanúšikov do našich novín?” To je veľa roboty asi 🙄 Tak keď oni môžu zneužívať jeho insta na svoje obohatenie, tak on môže zadarmo promovať svoje aktivity. Oni by si za reklamu na koncert nechali zaplatiť, prečo ich má on kŕmiť zadarmo?

26. júl 2019
avatar

@januska131 ta asi som aj ja nejaká "celebritka"nemala som ju v sledovaných, ani som jej v živote nič nekomentovala, ale zrejme ma blokla len tak. 😀😀

26. júl 2019
avatar

@sissy27 Vodoznak s menom by nestacil? Ozaj tam treba dat aj datum a miesto koncertu? Keby mi toto moj otec spravil na novorodeneckej fotke,tak si myslim,ze nie je kompletny.
Pokial tam teda nebude vystupovat aj sam Sanel 😃

26. júl 2019
avatar

@dominikakoll Podla mna rodila sekciou a bola na JIS 24hod.napojena na ekg. Ked si vsimnes,na dalsej ruke ma aj tlakomer. Len mi teda nie je jasne,preco ma dvihnutu hlavu,co by po sekcii nemala🤔 Lebo myslim,ze po normalnom porode sa takyto monitoring nerobi.

26. júl 2019
avatar

@iwesska prečítaj si ešte raz môj príspevok 😉 ja úplne chápem, prečo koncert a nie len meno. Všetci vedia, že je to rytmus, nepotrebuje sa podpísať. Pointa je, že oni by si za reklamu na koncert vypýtali prachy a sami si zarábajú tým, že stiahnu fotky, ktoré on zverejňuje zadarmo. Mohli vybartrovať napr. exkluzívne fotky za priestor na reklamu na koncert. Ale božechráň, to by sa nejaký trtko z nč narobil a bohvie, či by dal dokopy súvislú vetu vôbec, veď ani podpísať sa nevedia 🙄 a prišli by o prachy z reklamy od niekoho iného. Takže preto reklama na koncert.

26. júl 2019
avatar

@iwesska myslim ze sa vyjadril ze zamerne oznacuje svoje fotky, aby bolo jasne ze akoze novinari zneuzivaju jeho fotky pri pisani clankov o nom, teda ako bolo spomenute vyssie stiahnu si jeho fotky a napisu clanok

26. júl 2019
avatar

A zase niektore zbytočne komentáre😥ved každy čo máme deti sa skúsme vrátit na okamih spät a spomenút si na ten prekrasny moment ked sa z lasky 💏zrodila ďalšia laska ❤.... ja si pamätám že za kazdym pôrodom (mám tri deti) som to chcela vykričat od štastia do sveta že som sa stala hrdou maminou a je už na nich aku fotku zdielaju .Ja ich tiež nejak extra nesledujem ale treba im dopriat sú mlady,šťastny a zamilovany tak nebudte podaktorý chamtivy a výsmešny na ich štastie.Kolko krát su tu tak "úžasne" fotky že nad tymi sa veru nikto nepozastavuje.

26. júl 2019
avatar

@iwesska tiež si myslím, lebo všimny si na Rytmusa co ma na seba tak ona určite bola na sekcii cisársky rez

26. júl 2019
avatar

Tiež si spomínam na môj pôrod 0red 9mesiacmi som porodila synčeka, bolo to 0re mňa tak nádherný pôrod. Plakala som od radosti, strašne mi to chyba pôrod aj tehotenstvo. Pozerám si fotky počas pôrodu, chyba mi to

26. júl 2019
avatar

@iwesska rytmus to vysvetloval. samozrejme ze v domacom archive ma tie fotky bez "potlace". na net ich dava kvoli bulvaru, co mu kradne fotky do clankov. tam preco by si aspon nespravil reklamu 😀

26. júl 2019
avatar

Táááák už aj oni si rodičia.......a teraz to začne.

27. júl 2019
avatar

@verra66 Ale ved mne to je jedno,ja na jeho fotky nie som vobec zvedava,ci uz s potlacou,alebo bez nej😃 Dalo sa to spravit aj inak. Pre mna je to nechutne vyuzitie situacie na svoje promo,nic viac. Tu reklamu si mohol capnut aj na inu svoju fotku,keby bol trosku kreativnejsi. A fakt mi uz nemusite vysvetlovat,ako to myslel,nazor nezmenim😉

27. júl 2019
avatar

@iwesska Myslím, že Rytmus má tvoj názor vieš kde...len tak mimochodom, venuješ dosť času téme, ktorá ťa nezaujíma a ľuďom, ktorí ťa nezaujímajú. Fakt si tak veľmi potrebuješ do niekoho kopnúť?

27. júl 2019
avatar

@zuzitko74 Dakujem za organizaciu mojho casu😂 Ak by si mi este nieco chcela napisat,tak si to napis doma na papierik a zahod to do kosa,lebo mna to ozaj nezaujima😉🙃

27. júl 2019
avatar
27. júl 2019
avatar

@dominikakoll ekg zvod... 🤦

28. júl 2019
avatar

@iwesska aj ja som mala po sekcii zdvihnutú hlavu... 🙂 takže pohoda.

28. júl 2019