Čakal som na teba celý život, v mojom podvedomí som ťa nosil každý deň ❤️ #otec #sanel
Rytmus a Jasmina sa stali rodičmi!
@dominika_sk presne . Ako ano je to zivot a dar ale uprimne taka fotka je presne sukromne podla mna . Aj my mame taku fotku ale nikto nevidel .🤷🏻♀️ To este len pride na koho sa podoba ci koji prve zubky sedenia plazenie atd
však im doprajte, ľúbia sa, majú prvé bábätko, delia sa o radosť s fanúšikmi (ak nie ste fanúšikovia, rolujte ďalej) podľa mňa úplne normálne, za chvíľu to prejde 🙂
A kto je to ta Jasmina?
Ale veď viete, že sú mediálne známi, pozrem a idem ďalej. Nekomentujem, nepozastavujem sa nad tym a žijem si svoje ;) Máme dosť svojích starostí no nie??
Zboznujem niektore premudrele komentare typu - ze co ma po nich, stale vycapuju svoje fotky a terez ze budu vesat fotky maleho Sanela....zeny a na modrom koniku z akeho dovodu vesate vsakovake fotky svojich domacnosti, vyletov a deti? No lebo sa chcete pochvalit...a oni co robia? To iste, len okruh ich sledovatelov je omnoho vacsi
Bose ta radost v ich ociach😍 nech je zdravy chrobacik❤️😍🍀
Ja ich tiež nesledujem ale ta radosť v očiach. Ja som si tiež spomenula na svoje a tiež mi slza vyhrkla. Veď co je krajsie a radostnejšie než narodenie zdravého dieťaťa 🙂
Nech su zdravi✊
Inak, ze sa delia o svoju radost je fajn, ale zneuzit prve minuty narodenia svojho syna ako reklamu na svoj koncert,je uz trosku cez...
@dominika_sk Tento status si otvorila dobrovoľne, nikto ťa nenútil. To si sa nebála?
Mňa by zaujímalo, čo to má pod prúdom to zelené modré
A ona si zrušila ig ci len mne nejde načítať?
@arriana29 asi iba tebe @jasmina_alagic, ta jedna fotka je z jej instagramu😉
@iwesska to nie je zneužitie fotky syna na reklamu, to je pre pisálkov z bulváru, ktorí sa živia tým, že skopírujú post z ich insta a zverejnia to ako “svoje” dielo a dostanú za to zaplatené. Nedajú si tú námahu, aby oslovili niekoho “dobrý deň, môžeme vás poprosiť o dve fotky a pár slov pre vašich fanúšikov do našich novín?” To je veľa roboty asi 🙄 Tak keď oni môžu zneužívať jeho insta na svoje obohatenie, tak on môže zadarmo promovať svoje aktivity. Oni by si za reklamu na koncert nechali zaplatiť, prečo ich má on kŕmiť zadarmo?
@januska131 ta asi som aj ja nejaká "celebritka"nemala som ju v sledovaných, ani som jej v živote nič nekomentovala, ale zrejme ma blokla len tak. 😀😀
@dominikakoll Podla mna rodila sekciou a bola na JIS 24hod.napojena na ekg. Ked si vsimnes,na dalsej ruke ma aj tlakomer. Len mi teda nie je jasne,preco ma dvihnutu hlavu,co by po sekcii nemala🤔 Lebo myslim,ze po normalnom porode sa takyto monitoring nerobi.
@iwesska prečítaj si ešte raz môj príspevok 😉 ja úplne chápem, prečo koncert a nie len meno. Všetci vedia, že je to rytmus, nepotrebuje sa podpísať. Pointa je, že oni by si za reklamu na koncert vypýtali prachy a sami si zarábajú tým, že stiahnu fotky, ktoré on zverejňuje zadarmo. Mohli vybartrovať napr. exkluzívne fotky za priestor na reklamu na koncert. Ale božechráň, to by sa nejaký trtko z nč narobil a bohvie, či by dal dokopy súvislú vetu vôbec, veď ani podpísať sa nevedia 🙄 a prišli by o prachy z reklamy od niekoho iného. Takže preto reklama na koncert.
@iwesska myslim ze sa vyjadril ze zamerne oznacuje svoje fotky, aby bolo jasne ze akoze novinari zneuzivaju jeho fotky pri pisani clankov o nom, teda ako bolo spomenute vyssie stiahnu si jeho fotky a napisu clanok
A zase niektore zbytočne komentáre😥ved každy čo máme deti sa skúsme vrátit na okamih spät a spomenút si na ten prekrasny moment ked sa z lasky 💏zrodila ďalšia laska ❤.... ja si pamätám že za kazdym pôrodom (mám tri deti) som to chcela vykričat od štastia do sveta že som sa stala hrdou maminou a je už na nich aku fotku zdielaju .Ja ich tiež nejak extra nesledujem ale treba im dopriat sú mlady,šťastny a zamilovany tak nebudte podaktorý chamtivy a výsmešny na ich štastie.Kolko krát su tu tak "úžasne" fotky že nad tymi sa veru nikto nepozastavuje.
Tiež si spomínam na môj pôrod 0red 9mesiacmi som porodila synčeka, bolo to 0re mňa tak nádherný pôrod. Plakala som od radosti, strašne mi to chyba pôrod aj tehotenstvo. Pozerám si fotky počas pôrodu, chyba mi to
Táááák už aj oni si rodičia.......a teraz to začne.
@verra66 Ale ved mne to je jedno,ja na jeho fotky nie som vobec zvedava,ci uz s potlacou,alebo bez nej😃 Dalo sa to spravit aj inak. Pre mna je to nechutne vyuzitie situacie na svoje promo,nic viac. Tu reklamu si mohol capnut aj na inu svoju fotku,keby bol trosku kreativnejsi. A fakt mi uz nemusite vysvetlovat,ako to myslel,nazor nezmenim😉
@dominikakoll ekg zvod... 🤦
@iwesska aj ja som mala po sekcii zdvihnutú hlavu... 🙂 takže pohoda.



Človek aby sa teraz bal aj chladničku otvoriť🤦🏼♀️