Dnes ma čaká ďalšia poradňa a holenie začína byť tiež zábavné😂.
@jarmila2010 ja som taká spokojnejšia, keď to kontroluje aj dole😀🤷♀️
Preto som sa neholila tam dole, urcite doltor videl aj take daco.
Po porode bol uzasny pocit opat si tam vidiet a dociahnut si v pohode oholit nohy 😂
@januska131 mne to uplne ,tak vyhovovalo...ked som sa pytala,ci ma ,uz nikto nebude pozerat,bolo mi povedane,ze jedine,keby mam nejake problemy pride dr.
Mma posledne mesiace holil manzel, a velmi sikovne ani raz ma neporezal. Ja sa vzdy
áno, nenormálna snaha a pol hodina so zrkadielkom v sprche .....a aj tak to bol isto vtipný zostrih 😀 😀 😀
Ja to zatiaľ zvladam v pohode dnes som išla na príjem tak som sa včera holila a manžel kontroloval a iba pár ťahov spravil na doladenie 😂
Jej 😂 a ty to máš už za pár 😍
Jezis :D mam to v cerstvej pamati :D
na konci tehotenstva som sa na toto vykaslala s tým, že tam určite takých ma veľa, ktore sa už neholia, lebo nemajú ako.. ja si skôr pamätám aké bolo ťažké dať si ponozky 😂😂
No mna obuvala dcera ,,😂😂😂👍 a holenie bolo ako slepa baba a neraz sa dr smial a aj muz ked eaco ostalo 😂
Ja som mala male brusko takze nastastie tento problem mi odpadol.a to som si uz na zaciatku hovorila ako budem prosit muza.
@nikushka8 ja sa na to strasne tesim a este,ked si budem moct normalne zaviazat snurky na teniskach😂
@1kriosa1 ked mi kamosky hovorili,ako sa holili so zrkadielkom,tak som sa im smiala a uz prislo aj na mna😂😂😂
@januska131 pre mna bol porod uplnym vykupenim, vychutnavala som si, ze zrazu mozem vypit hektolitre vody bez palenia zahy a uz v porodnici som sa ohybala, ze si opat dociahnem prsty na nohách a nemusím sa vselijako vykrucat 😂
@nikushka8 😂😂😂👍

toto bolo pre mna strasne obtazujuce,ked ma do poslednej poradne pozeral🙄pri synovi,kt.sa narodil v Skotsku,ma pozeral dr.,len raz,ked som mala problemy...inak,len porodna sestra kontrolovala vzdy funkcie babatka na poradni