icon
1 / 1
avatar

Ano pozerám, este som nevidela a ani nečítala knihu.

17. sep 2019
avatar

nepozerám, ale nahrávam si to, aby som mohla porovnať s knihou, ktorá ma priznám sa moc nenadchla🙄

17. sep 2019
avatar

Knihu som čítala, aj v kine sme na to boli s manželom, a aj teraz pozerám, mňa to celkovo zaujalo

17. sep 2019
avatar

Bracho cital knihu a ze bola dobra. Tak som si ja kukla film a podla mojho nazoru vacsiu trapošinu ani natocit nemohli. 😁

17. sep 2019
avatar

my sme to s mužom začali pozerať na nete...nedopozerali sme to...nezaujalo nás to ani jedného...

17. sep 2019
avatar

Knihu som citala, teraz pozeram film....estra ma to zaujima, kedze na Tribeč sme chodili bežne...uz nechodime 😃

17. sep 2019
avatar

Knihu mám doma a čítala som (všetky od tohoto autora) a pacila sa mi. Takisto film sa mi páčil, podľa mňa bol perfektný

17. sep 2019
avatar

Vacsiu blbost som nevidela cely film ako tak koniec trapny hrozne 😢

17. sep 2019
avatar

Kukám to iba otázka je sfetovany a zdá sa mu to alebo

17. sep 2019
avatar

Knihu som citala, pre mna nic moc. Tento film. No. ???

17. sep 2019
avatar

Film zatail nuda.... uvidíme dalej,no neviem či vydrzim....a ten počet reklaaaam nudu iba zvacsuje..

17. sep 2019
avatar

začala som pozerať,ale skončila som tu na MK...nezaujalo ma 😦

17. sep 2019
avatar

Knihu som necitala,ale film sa mi zda dost slaby,nebavi ma to

17. sep 2019
avatar

Ale toto je serial... Aspon to na zaciatku povedali... Podla mna nic moc

17. sep 2019
avatar

videla som ten film v kine a teda ľutovala som tých 5 e za lístok 😀 nechápem, koli čomu ten film tak ospevovali.. Nič moc teda 😖

17. sep 2019
avatar

podla mna na to ze je to slovensky film a produkcia tak ten film je super..az prekvapujuce ze slovaci takyto film natocili..mne sa paci, ale samozrejme kniha je lepsia

17. sep 2019
avatar

@rokka aky seriál ked to ma 2 casti,nakolko tam davaju milion reklam na 1x by im to nevydalo

17. sep 2019
avatar

@79viktoria79 no ved to povedali hned na zaciatku... Este mi to neslo do hlavy co je to za blbost😲

17. sep 2019
avatar

@lenka1208 tiez mam rovnaký nazor, na slovenske pomery je ten film veľmi dobre spracovaný

18. sep 2019
avatar

celkom dobrý, náhodou ....aj som sa bála trochu....

18. sep 2019
avatar

@vilki aj ja...😃 Presne taketo psychologické mam najradšej

18. sep 2019
avatar

@suzitok som to išla pozerať s nohami na zemi a zrazu som ich vyhodila na gauč pod seba....😅 inak jediné čo mi tam vadilo bol asi Maštalír....nebyť jeho tak ani neviem že je to slovenský film, ostatných nepoznám....

18. sep 2019
avatar

@vilki ano aj mne tam dost vadil hlavne jeho prízvuk, to bola katastrofa -podla mna

18. sep 2019
avatar

precitala som knihu,bola som v kine,videla film a pozrela som si aj prvy diel serialu 😀

18. sep 2019
avatar

Vraj je to strašidelné.....

18. sep 2019
avatar

@maca1984 prosím ťa a to čo dávali v telke je presne to isté len rozdelené na dva diely čo v kine? Alebo to bolo natočené zvlášť pre telku

18. sep 2019
avatar

@helka77 vraj v telke má byť toho viac ako v kine,a mne sa zdá, že včera ten koniec, čo boli v tom dome,tak to v kine nebolo,bo oni boli teraz akože si to tam obzrieť, a potom pôjdu zasa,to tam už budú prespavat v tých lesoch,len fakt nie som si istá včera tým koncom,muž mi vraví, že to tam bolo,ja vravím že nie,tie domy tam budú ,ale až keď pôjdu druhýkrát, kočky viete niektorá, či mám pravdu

18. sep 2019
avatar

@helka77 kniha film serial dost rozlicne.Pre mna sa to neda porovnavat.Muz videl film,knihu necital.vcera videl prvy diel a nejak je zmateny😀

18. sep 2019