Ja milujem jemnu ruzovu s nebovo modrou😊
26. sep 2019
Tie tepláčiky 😍😍😍
26. sep 2019
Krásne 🌸🌸🌸to bude aj tak vidno ze je to bambulka 🌸
26. sep 2019
januska131
autor@nana8989 no možno aj ja tak neskôr dopadnem, zatiaľ ma drží skôr horčicová😉
27. sep 2019
Ja mam po dvoch sulcoch krasnu 2m bambulku...okrem pudrovej a jemnunkej ruzovej inu nema v satniku (sama nemam rada tie vyrazne ruzove)...presne ako pise @tatianasevcikova...to je hned vidiet ze je to dievcatko 😍 a co bude nosit ked bude vacsia bude v jej rezii...teraz si to uzivam 😀
1. okt 2019

Ja som počas tehotenstva zaryto tvrdila, že moja dcéra nebude chodiť v ružovom ako cukrík a hádaj... 80% šatníku ma teraz ružových veci, nejako sa mi v nich najviac paci 🤣