icon

Posledná poradňa za nami a my sme ešte stihli trdelník👌, stále 2 v 1🤰.

Ak neporodím do nedele, tak sa v nedeľu sťahujem do nemocky😳🏥.

#budemmama #41tyzden2v1

avatar

Sup doma skoc na draheho hned potom co vybehnes 8poschodi 😁😳😂

10. okt 2019
avatar

Počúvaj, veď ty také dobroty jedávaš celé tehu, že sa ani nečudujem, že sa malej nechce von 😅😍

10. okt 2019
avatar

Mnaaaam 💛

10. okt 2019
avatar

No mňam mala si užíva s tebou také dobrotky👌👌verím ze to príde pekne samon

10. okt 2019
avatar

@bea0802 keď mne zdravé veci moc nechutia😖

10. okt 2019
avatar

my takisto keď neporodíme do pondelka , tak ideme na príjem ❤

11. okt 2019
avatar

Sex,decko vínka,horúca vaňa,umyť okná, popratat celý dom ......a hneď rodite.

11. okt 2019
avatar

Držím palce nech to máš čím skôr za sebou. Ja som tiež prenášala a nakoniec išla von s vyvolavacku. A už má mesiac.

11. okt 2019
avatar

A teda nepomohlo mi nič ani schody ani vínko, tepla vaňa a sex už vobec nie.

11. okt 2019
avatar

@januska131 ani mne ...rozumeli by sme si 😂

11. okt 2019