Tak toto bol zaslúžený zlatý bzučiak.
👏👏👏👏👌👌👌👌👌👏👏👏👏
Súhlasíte?
Práve teraz na JOJke😉
https://live.joj.sk/
Ja som len usta otvorala
Len trochu mi vadi, ze su tam sutaziaci mimi cr a sr. Ved sa to vola ceskoslovensko ma talent 🤷♀️🤷♀️🤷♀️
27. okt 2018
kks tak toto bolo dokonale, ja som zimomriavky mala snad vsade
27. okt 2018
Super boli. Kedy cca bude finale? Nevie niekto?
27. okt 2018
januska131
autor@jurkovamiluska na konci budu hlasovat divaci,tak uvidime, komu dopraju😉
27. okt 2018
Uzasni boli
27. okt 2018
januska131
autor@sabrinka26 neviem presne, ale v nasej skupine planujem sutazit o ucast na semifinale alebo finale,tak ak chces,pod sa pridat😉
https://www.modrykonik.sk/group/10879/
27. okt 2018
Neskutočné vystúpenie 😁
28. okt 2018

Naozaj neskutočne