icon
1 / 1
avatar
10. apr 2019
avatar

Končí? Chvalabohu 😁😁😁

10. apr 2019
avatar

@matchgame povedala som si to iste

sticker
10. apr 2019
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Tina a Robo 😊

10. apr 2019
avatar

Adam 😍

10. apr 2019
avatar

Ja chcem ďalšiu sériu...bude mi sakramensky chýbať nevynechala som ani jeden diel...a mne sa zas najviac rátajú Miška s Andym 😊
Tinka Už nevie čo od dobroty so sebou a Agatu si Janko Dobrík vlastne ani nezaslúži 😃🤣❤❤❤
Milujem ich všetkých proste 🌺🐞🌹

10. apr 2019
avatar

Najviac mi bude chýbať Tina❤️

10. apr 2019
avatar

Vsetci je to kompaktna zostava kazdy by tam chybal ale dedo je naj super😁😀😎

10. apr 2019
avatar

Marcel...

10. apr 2019
avatar

Nikto... parkrat som sa snazila pozriet aspon jeden diel - ale nezvladla som to... ani som nepostrehla, ze to uz konci... ale chybat mi veru nebude... 😀

10. apr 2019
avatar

Marcel

10. apr 2019
avatar

Tina

10. apr 2019
avatar

Darinka s mužom

10. apr 2019
avatar

Tina ale aj Darinka bola super 😢

10. apr 2019
avatar

Agáta bola top

10. apr 2019
avatar

A je koniec😭😭😢😢

10. apr 2019
avatar
10. apr 2019
avatar

Darinka s Majkom

10. apr 2019
avatar

Darinka s Majkom určite, dokonalá dvojica, dokonalý humor, ale celé obsadenie bolo skvele, každá jedna postava perfektne sedela ako ritka na serbliku, za mna všetci úplne do jedného. Chválim velmi aj sekretárku Bozenku a Pan řiditel Robo ako velky sympatak tiež tip top samozejme 🙂.

10. apr 2019
avatar

Aspoň jeden seriál kde nemusí byť sex a násilie len taká pohoda

10. apr 2019
avatar

Senzora kolacova je aj tu na mk..... Len dávajte pozor co poviete lebo pošle právnikov.... Krava

10. apr 2019
avatar

on aj zacal?😨😂

11. apr 2019
avatar

Tina

11. apr 2019
avatar

Tina

11. apr 2019