Končí? Chvalabohu 😁😁😁
Tina a Robo 😊
Adam 😍
Ja chcem ďalšiu sériu...bude mi sakramensky chýbať nevynechala som ani jeden diel...a mne sa zas najviac rátajú Miška s Andym 😊
Tinka Už nevie čo od dobroty so sebou a Agatu si Janko Dobrík vlastne ani nezaslúži 😃🤣❤❤❤
Milujem ich všetkých proste 🌺🐞🌹
Najviac mi bude chýbať Tina❤️
Vsetci je to kompaktna zostava kazdy by tam chybal ale dedo je naj super😁😀😎
Marcel...
Nikto... parkrat som sa snazila pozriet aspon jeden diel - ale nezvladla som to... ani som nepostrehla, ze to uz konci... ale chybat mi veru nebude... 😀
Marcel
Tina
Darinka s mužom
Tina ale aj Darinka bola super 😢
Agáta bola top
A je koniec😭😭😢😢
Tina
Darinka s Majkom
Darinka s Majkom určite, dokonalá dvojica, dokonalý humor, ale celé obsadenie bolo skvele, každá jedna postava perfektne sedela ako ritka na serbliku, za mna všetci úplne do jedného. Chválim velmi aj sekretárku Bozenku a Pan řiditel Robo ako velky sympatak tiež tip top samozejme 🙂.
Aspoň jeden seriál kde nemusí byť sex a násilie len taká pohoda
Senzora kolacova je aj tu na mk..... Len dávajte pozor co poviete lebo pošle právnikov.... Krava
on aj zacal?😨😂
Tina
Tina


Tina