Viete si predstaviť takúto lampu u Vás doma?
Máte niečo takéto vlastnoručne vyrobené u Vás?
Ja keď som videla tú lampu hneď som kričala manželovi, že poď pozrieť takéto by sme mohli mať v budúcej obývačke😍.
Ďalšie nápady práve na JOJKe v Novom bývaní dizajn 📺.
@bibyke preco ja sa sa nikdy takto prakticky neviem zamysliet😅
Môj muž hneď povedľa, že toto keď ti padne na zem, môžme meniť celé parkety 😀
Vôbec sa mi to nepáči. Nie všetko nevšedné či ručne vyrobené je aj vkusné či pekné. Ale ak sa niekomu páči, nech sa páči, aj do každej izby nech si dá.
Len toto nie..toto im nevyslo
pripadá mi to také že: za každú cenu originálne. Zas preháňať to netreba, nabudúce si vysypepe kopu štrku uprostred obývačky, na vrch ležérne položíme retro neohoblovanú dosku že aha aká dekorácia😂
Mne to tiež niekedy tak príde že nasilu vyrábajú dekorácie z bordelu.
Otraaas 🙈 styl dam si do bytu co najdem v odpadkoch 🙊
Boooze aj v kuchyni mi furt niečo trestné aj mixer aj kade co a kachličky ešte sú celé a to im dávam zabrať riadne už dobrých 10 r.
Ved to tak neprezivajte. Mne sa to paci v celej tej kompozícii
V zivote by som si toto do obyvacky nedala 😉😂😂
My máme v obývačke toto, vyrobila som nám svietnik zo skla 💖


No au ked niekomu spadne lampa na nohu🤭