Ja som to v zivote nevidela... 🙈
8. sep 2019
@brona235 😵 vážne? Tak potom musíš byť veľmi mladý ročník. To my, staré vykopávky, sme to prežili okolo 13-tky 🙈🙊
8. sep 2019
@brona235 ani ja, a ani ma to neláka 😉
8. sep 2019
Milujem ho 🥰
8. sep 2019
Aj keby to išlo 2x za deň tak pozerám 😀
8. sep 2019
@popoluskaxy 89 som. To ci som to videla nezalezi od rocnika... 😉 vobec ma to nelaka...
8. sep 2019
Čím som staršia tým mi to pripadá trapnejsie😀 aj keď ten Patrik bol sympos🎉
8. sep 2019

Za mňa tiež kľudne na dennom poriadku😍