icon
1 / 1
avatar

Bola som 2x ... raz na 3D a raz na 2D a na zaciatku ... ako sa spustila ta znama hudba ... az zimomriavky 🤭🤭🤭🤭 a ano citila som sa ako decko v 90tych rokoch ☺️☺️☺️ takze oplati podla mna ... ale zasa ja som DISNEY fanusik ❤❤❤🤭

23. júl 2019
avatar

Ano,oplati.Krasna rozpravka,nostalgia.Niektore veci,co boli v povodnej-kreslenej povynechavali,myslim niektore "hlody",ale nevadi,aj tak je to nadherna rozpravka.Pointa zostala a to je dolezite.

23. júl 2019
avatar

Podľa mna to bola mega pecka premakana do posledného chĺpku 🙂

23. júl 2019
avatar

Úplne nádherne spravené-keby som nevedela že je to rozprávka tak si myslím že sú to živé zvieratá 🙂 kne sa veľmi páčilo 🙂

23. júl 2019
avatar

Oplati sa,aj ked trva skoro 2hodiny.

23. júl 2019
avatar

Pesničky sú tie isté, čo boli aj predtým?

23. júl 2019
avatar

Ja by som tak na to chcela ísť...len nemám s kým 🙄

23. júl 2019
avatar

Určite odporúčam, neskutočne krásne to spravili 🙂

23. júl 2019
avatar

Aj my sa chystame

24. júl 2019