Ano,oplati.Krasna rozpravka,nostalgia.Niektore veci,co boli v povodnej-kreslenej povynechavali,myslim niektore "hlody",ale nevadi,aj tak je to nadherna rozpravka.Pointa zostala a to je dolezite.
23. júl 2019
Podľa mna to bola mega pecka premakana do posledného chĺpku 🙂
23. júl 2019
Úplne nádherne spravené-keby som nevedela že je to rozprávka tak si myslím že sú to živé zvieratá 🙂 kne sa veľmi páčilo 🙂
23. júl 2019
Oplati sa,aj ked trva skoro 2hodiny.
23. júl 2019
Pesničky sú tie isté, čo boli aj predtým?
23. júl 2019
Ja by som tak na to chcela ísť...len nemám s kým 🙄
23. júl 2019
Určite odporúčam, neskutočne krásne to spravili 🙂
23. júl 2019
Aj my sa chystame
24. júl 2019

Bola som 2x ... raz na 3D a raz na 2D a na zaciatku ... ako sa spustila ta znama hudba ... az zimomriavky 🤭🤭🤭🤭 a ano citila som sa ako decko v 90tych rokoch ☺️☺️☺️ takze oplati podla mna ... ale zasa ja som DISNEY fanusik ❤❤❤🤭