Za prvý víkend si pozrelo Levieho kráľa takmer 55 tisíc slovenských divákov.
Pre mňa je tento film úplný návrat do detstva❤.
Tie, čo ste už boli v kine, oplatí sa vidieť❓
zdroj:https://kinosala.joj.sk/novinky/457428-ako-dopadla-vikendova-navstevnost-kin-loli-paradicka-ci-levi-kral?fbclid=IwAR0w_Dd9RtdTQl9-fO_ZUooQ4fGwrxKP8N37u6eXmiBNJPLKYqPT91DceLc
Ano,oplati.Krasna rozpravka,nostalgia.Niektore veci,co boli v povodnej-kreslenej povynechavali,myslim niektore "hlody",ale nevadi,aj tak je to nadherna rozpravka.Pointa zostala a to je dolezite.
Podľa mna to bola mega pecka premakana do posledného chĺpku 🙂
Úplne nádherne spravené-keby som nevedela že je to rozprávka tak si myslím že sú to živé zvieratá 🙂 kne sa veľmi páčilo 🙂
Oplati sa,aj ked trva skoro 2hodiny.
Pesničky sú tie isté, čo boli aj predtým?
Ja by som tak na to chcela ísť...len nemám s kým 🙄
Určite odporúčam, neskutočne krásne to spravili 🙂
Aj my sa chystame

Bola som 2x ... raz na 3D a raz na 2D a na zaciatku ... ako sa spustila ta znama hudba ... az zimomriavky 🤭🤭🤭🤭 a ano citila som sa ako decko v 90tych rokoch ☺️☺️☺️ takze oplati podla mna ... ale zasa ja som DISNEY fanusik ❤❤❤🤭