icon

Začína obdobie tenisiek, bude to zábava😀.

#37tyzden2v1

avatar

🤰❤️

9. sep 2019
avatar
9. sep 2019
avatar

Našuchovačky to istia 😂😅 aspoň u mňa to tak bolo 😂😂

9. sep 2019
avatar

@mummylina my ideme dnes na predporodny ci poporodny,ci aky kurz,musim natlacit tenisky😂

9. sep 2019
avatar

Ja som bola takato v zime 🤦 čižmy boli nocna mora 😂🤷

9. sep 2019
avatar

ja som v tomto tyzdni minimalne dvakrat do dna obuvala a obliekala seba a jedenapolrocnu slecinku do ciziem a zimnych bund, vonku bolo -10 a snehu po kolena. Kym som nas dala dokopy, spotena som bola az vies kde. A spravidla sa vtedy ona pokakala alebo mne bolo treba ist na mali. Vtedy som krpca doslova prosila, nech uz ide k nam 😄

9. sep 2019
avatar

@majcinka212 mne dnes prisli jesenne topanky,idem ich vratit,lebo sa do nich nevojdem a objednam a az po porode,ked sa mi scvrknu nohy😂
@nesvadbovo ako klobuk dolu👍

30. sep 2019
avatar

@januska131 mne teraz mama kúpila krásne kožené drahé čižmy... Sú mi akurát no a zistila som neskôr že som tehotná takže predpokladám že sa do nich v zime nenatlacim 😂😭

1. okt 2019