icon

Prosím Vás,kto pozerá Matky a dcéry ? To nejako zle strihli nie? Ja to pozerám len občas,ale tieto časti čo sú dnes tak sú staré.Veď minule bolo že už má toho brata .Nerozumiem tomu.Či to si teraz spomína? Či ako?

avatar

Vrátili sa iba späť, potom to bude normalne

12. aug 2020
avatar

to je navrat pred 13mesiacmi.

12. aug 2020
avatar

Pozeram, vcera davali udalosti spred 13 mesiacov..ja zeriem ten serial😀

12. aug 2020
avatar

@ktoja
@arriana29 Aha,ďakujem 😉

12. aug 2020
avatar

@iv007 Ja som ho pozeral vtedy,keď ho dávali prvý krát.Bol pre mňa dosť citovo drastický alebo ako by som to nazvala.Preto to teraz pozeram len tak občas.

12. aug 2020
avatar

@jarkahamarka to sú turecke telenovely.. oni len také... A aspoň jeden hlavný hrdina musí zomrieť 😀

12. aug 2020
avatar

@jarkahamarka ja ine turecke serialy nepozeram,ale tato mala herecka ma dostala.Je skvela.

12. aug 2020
avatar

@iv007 Presne.Tá malá je na Oscara.

12. aug 2020
avatar

Ja by som toho Cengiza tak zbila že by videl otras muž raz by som ho ovalila panvicou a bol by pokoj ale aj na neho príde

12. aug 2020