No a dnes začinam s 83kg na 50 kg .. dufam že do leta to stihnem 🙂 a zdrava strava zelenina a ovocie .. žiadne mastne jedlá a žiadne cukrovinky :-/ aj ked to bude tažke prekonať tu zavislosť musim to zvladnuť ..a medzitym cvičenie na stroji 🙂 dufam že sa mi to podari 🙂
33 kil za par mesiacov? No drzim palce
Prečo si hneď dávať cieľ 33 kg? Daj si na začiatok napr. 5-10 kg a potom choď ďalej... Do leta sú 3 mesiace, to si vážne myslíš, že schudnes 33 kg?
A aku mas vysku?
Aj ja som si povedala ze od dnes, uvidim do kedy😀drzim palce
ahoj aj ja som uz dnes zacala zo 72kg dufam ze to do leta dam aspon nieco dole 😉
dost vela no na zaciatok ..
Ja si tiez myslim,ze to je strasne vela kg do leta...taketo chudnutie ti skor uskodi.treba postupne,pomaly dalej zajdes😉
Uf, myslíš si, že je dobré zhodiť toľko kíl za taký krátky čas?! Každopádne, držím ti prsty! Ja som si dala pôstny záväzok, že nebudem jesť sladké (a ja som bola závislá!) - 20. deň a 3,5 kg šlo dole. A to som vôbec nezačala kvôli chudnutiu. Ale potešilo. 🙂
@111martina111 aj ja som zacala dnes a uzaj frcim na bicikel
Tiez si myslim ze to je vela.ja chudnem mesiac dala som dole 8kg teraz mam 82 a do leta mam ciel ist pod 70
baby, je nejaka skupina, kde zacinaju chudnut od dnes???
@stastna17 dakujem pekne ano takto aj chcem 🙂 ..
aj ja sa pridávam 🙂 som po operácii kolena,tak to preháňať nemôžem ale dúfam,že odložím všetku čokoládku 🙂 rotoped nachystaný a že dáme aspoň niečo dolu
@moni244 dakujem pekne dufam že ss to podari
Mozno takych 15 kil by si mohla dat...drzim prsty...☺
Dost vysoky ciel, aby skor neprisiel jojo efekt....
@emakiki možno ano mam znamu ktora schudla za mesiac 12kg
@kinna výšku mam 168
@111martina111 tak držim aj ja palce 😀
@jarmilasemankova ono schudnut sa da, len potom moze nastat jojo efekt, alebo chudnut rychlo, ze telo si zadrziava zasoby a tym padom sa to stopne na urcitom cisle a uz nepohnes, telo neoklames. takze odporucam si troska precitat nieco o zdravom chudnuti.
@sbajnociova ano držim palce nech sa vam podari
@jarmilasemankova aha no tak potom to je na 100% no držím ti palce 😉
Ja som počas druhého tehotenstva pribrala cca 25-27 kg. Schudnúť sa mi podarilo cca za rok a teda chudla som už takto druhý krát ale z vlastnej skúsenosti - fakt si na začiatok daj trochu menší cieľ, napr tých 10 kg ako ti radia, ak sa ti to podarí budeš mat super pocit a pokračovať budeš bez problémov, tvoja motivácia budú tie zhodené kg 🙂 každý (aj ja) chce schudnúť rýchlo a hlavne bez jojo efektu ale dá sa to docieliť iba pomalsim chudnutím. Držím palce, začiatok je ťažký ale keď vydržis prvé týždne tak si za vodou 🙂
@jarmilasemankova vysku mas skoro ako ja😎😉ja mam 166
@jarmilasemankova ďakujem 🙂 len s tou čoko to bude ťažké 🙂 ale aspoň to tu neriešim sama, je tu podpora
Aj ja idem od dnes 🙂
Opatrne s chudnutim, treba chudnut pomaly. Moze sa z toho "zblaznit" zlcnik. Ako mne ☹
@sbajnociova ano to bide tažke prestať jesť sladkosti .. a hlavne teraz ked ide veľka noc a kolače hlavne ked svokra pečie aj 5 druhov 🙂 ...
@korica a ciel mas? Ja mam 171cm a vazim 64kg 1kg hore dolu som 3 mes
po porode a je na case daco zacat so sebou robit 😊
@sima.p jasne všetko s mierou budem neboj
Inak,ked clovek prudko a rychlo schudne padaju velmi vlasy a hlavne budes mat strie aj po rukach,koza ti nebude stihat
@katka237 ano je skupina 90 dnova rozlišovacia dieta
@111martina111 tak ti to mas v pohode... ja mam 65kg a 160cm☹ a chcela by som naspet 57kg
Ja som zacala pred mesiacom cvicit, stravu som moc nemenila, len mensie porcie a peciva, zatial kilo dole, ale hlavne je, ze telo sa vdaka cviceniu meni a to necvicim kardio, ale posilujem
Pri tej vyske na 50? Ved to je strasne malicko.
@jarmilasemankova presne sviatky + sama doma a sladkého plný dom
@korica ale ved to neni take hrozne
Ja som začala na začiatku marca s vahom 65kg...moj ciel je 59kg 🙂 a to mi uplne stači hlavne aby nebola ta 6ka na začiatku 😀
@jarmilasemankova inak s tymi kolačami, sladkostami a obmedzovanim určitych veci....v piatok ideme na 2tyzdne na Svk na dovolenku k našim, otestujem svoju pevnu vôľu odolať 😀
Trúfalý, odvážny cieľ! 😉
Ja neriešim vôbec váhu, neviem prečo každá rieši váhu. U mňa je podstatné že som išla o veľkosť dole aj keď vážim rovnako 😉
@111martina111 no mne to ide vsetko do zatku a stoho mam boky ☹
@korica aj ja mam boky tie ma najviac štvu a este stehna😭
@111martina111 este tie stehna sa da...ale tie boky😢ked som schudla na 57kg tak to bolo celkom sexi aspon mi tak vraveli , no ale teraz uff🙂
@korica tak ideme na to Cvicime a 100 500 😃drzim 👍
@111martina111 kolko merias ty? Ja som docvicila dnes ...😅
@korica 171cm 😊ja mam za sebou 20 minut a 50 drepov,to mi staci na zaciatok
dievcata, poradte: je kava s mliekom kaloricka,???
dievcata, poradte: je kava s mliekom kaloricka,???
@sbajnociova veru tak ako hovoriš
@jarmilasemankova a už odolávam 🙂 nastal čas každomesačný 🙂 a už som hladala
drziam palce, zaklad je pevna vola a ziadne vysoke ciele na zaciatok 🙂 daj si na zaciatok metu 70 potom pokracuj 🙂