Ženy neviete mi poradiť v utorok 25.06 bude mať mala uz 3r a vtedy mi uz končí rodičovský príspevok neviete či môžem ist zajtra na urad práce ze by som si vypitala od nich papiere čo sa chcem nahlásiť a žeby som im tie papiere odniesla az 26 juna s tym ze by tam bol napísaný aj datum 26.6.. Ďakujem 🙂🙂
Stiahni si z netu a vypis
20. jún 2019
nahlasit ako nezamestnana myslis? Jasne, ziadost si mozes zobrat domov v klude vypisat popredu. Alebo stiahnut z netu. A odniest potom ked ti rodicak skonci.
20. jún 2019
Baby a ked som zamestnana musim ist na UPSVaR alebo do socialky v den 3-tich narodenin alebo az na druhy den?
20. jún 2019
jarmilasemankova
autor@mima1 a nevies kde to presne najdem na ich stranke uradu prac
20. jún 2019
A klik na to prve ziadost o zaradenie do evidencie
20. jún 2019
jarmilasemankova
autor@mima1 ďakujem krasne
20. jún 2019
Jasne ze si mozes ist po papiere