icon

Baby, už vám prišiel rodičovský príspevok?

avatar

Ahoj. Áno, len SMS som nedostala.

15. jan 2019
avatar
15. jan 2019
avatar

Ešte nie

15. jan 2019
avatar

@silvia013 akú máš prosím ta banku?

15. jan 2019
avatar

Nie mám slsp

15. jan 2019
avatar
15. jan 2019
avatar

Ani tatra banka este nema

15. jan 2019
avatar
15. jan 2019
avatar

to je jedno aka banka...

15. jan 2019
avatar
15. jan 2019
avatar

@silvia013 ďakujem 🙂

15. jan 2019
avatar

A teda kocky, toto závisí od okresu. Treba písať okres. Lebo každý posiela inak peniaze.

15. jan 2019
avatar

@zuzi0911 Mala som Tatra banku, max do 15.ho som tam mala vždy peniaze. Nemáš za čo ďakovať.

15. jan 2019
avatar

@silvia013 prepac ale to je strasna blbost, banka ti posle vtedy ked im to poslu zo statnej pokladnice takze ci mas banku taku alebo taku, tak ti poslu ked pani da suhlas s poslanim 🙂 ked urobia uzavierku a dostanu pokyn na odoslanie penazi. ako dojdu do banky banka ti ich v ten den ak nie je po 22:00 posiela. a mas ich na ucte.

15. jan 2019
avatar

A ked iny okres bude mat, co ti to pomozw?

15. jan 2019
avatar

@silvia013 ja teraz čakám iné peniaze. Boli poslane včera z inej banky tak čakám, ci mi len sms neprišla, ale ja mam poštovú banku. 🙂

15. jan 2019
avatar

Zatiaľ nedošlo nič

15. jan 2019
avatar

Tak už prišli len neprišla SMS. Mám Tatrabanku

15. jan 2019
avatar

Áno, mám tatru a BB okres

15. jan 2019
avatar

Neprišlo ani materská :(

15. jan 2019
avatar

Niiiic... To co, na ucte mam 3€,kde je rodicak. Co im to drbe? 😖

15. jan 2019
avatar

@stastna17 Čo je blbosť? :O Veď vidím každý mesiac dátum... Medzi 12-15 vždy mi došli peniaze.

15. jan 2019
avatar

@zuzi0911 Minulé aj mne poslali peniaze, nedostala som sms, ale peniaze už tam boli, ako aj teraz, len tie smsky som dostala, že som išla platiť veci.

15. jan 2019
avatar

@silvia013 nebudem sa s tebou hadat, s bankou to nic nema, moze si to kludne overit na urade prace kto ti kedy posle peniaze. asi mas inu pani co ta spracovava takez mozes mat preto peniaze inak a po druhe ine je ked je je vikend 15 tak ti jasne ze poslu v piatok mas skor alebo ked ked je cez tyzden 15teho. takze s bankou to vobec nic nema.

15. jan 2019
avatar

@stastna17 Ale ja som nepovedala nič o banke. Maka som Tatru a teraz Primu a na obe ide do 15.ho. Čo na tom nerozumieš? A ty sa nechceš hádať... Čítaj a potom píš.

15. jan 2019
avatar

Prišiel mi dnes rodičak

15. jan 2019
avatar

Slsp este nemam...

15. jan 2019
avatar

@mayka84 preco by im malo drbat? Je len 15.maju cas do konca mesiaca

15. jan 2019
avatar

Tatrabanka okres Trebišov nic

15. jan 2019
avatar

@beky1813 drbe im, lebo mamy nemaju peniaze 🙄😁

15. jan 2019
avatar

@mayka84 Majú cas do konca mesiaca poslať.

15. jan 2019
avatar

Uz mate vsetky rodicak?

15. jan 2019
avatar
15. jan 2019
avatar

Ani ja nic

15. jan 2019
avatar

Tak VÚB teraz nabehli

15. jan 2019
avatar

Ma niekto slsp a nema rodicovsky? Ja ho este nemam vobec :/

16. jan 2019
avatar

@zumpa prisiel dnes az poobede

16. jan 2019
avatar

Zienky a prislo vam tych 220€ alebo 214€ po starom? Ci pri kom sa to zvysuje a od kedy?

16. jan 2019
avatar

@daanka188 Práve toľko prišlo, ako aj v dec., keď zvyšujú to je akt. od februára.

17. jan 2019
avatar

@daanka188 od januara, teraz si dostala za december.

17. jan 2019
avatar

@silvia013
@stastna17 Dakujem vam 😉😉😉

17. jan 2019