Baby, už vám prišiel rodičovský príspevok?
Nie
Ešte nie
Nie mám slsp
nie
Ani tatra banka este nema
to je jedno aka banka...
Ano
A teda kocky, toto závisí od okresu. Treba písať okres. Lebo každý posiela inak peniaze.
@silvia013 prepac ale to je strasna blbost, banka ti posle vtedy ked im to poslu zo statnej pokladnice takze ci mas banku taku alebo taku, tak ti poslu ked pani da suhlas s poslanim 🙂 ked urobia uzavierku a dostanu pokyn na odoslanie penazi. ako dojdu do banky banka ti ich v ten den ak nie je po 22:00 posiela. a mas ich na ucte.
A ked iny okres bude mat, co ti to pomozw?
Zatiaľ nedošlo nič
Tak už prišli len neprišla SMS. Mám Tatrabanku
Áno, mám tatru a BB okres
Neprišlo ani materská :(
Niiiic... To co, na ucte mam 3€,kde je rodicak. Co im to drbe? 😖
@silvia013 nebudem sa s tebou hadat, s bankou to nic nema, moze si to kludne overit na urade prace kto ti kedy posle peniaze. asi mas inu pani co ta spracovava takez mozes mat preto peniaze inak a po druhe ine je ked je je vikend 15 tak ti jasne ze poslu v piatok mas skor alebo ked ked je cez tyzden 15teho. takze s bankou to vobec nic nema.
Prišiel mi dnes rodičak
Slsp este nemam...
Tatrabanka okres Trebišov nic
@mayka84 Majú cas do konca mesiaca poslať.
Uz mate vsetky rodicak?
Ani ja nic
Tak VÚB teraz nabehli
Ma niekto slsp a nema rodicovsky? Ja ho este nemam vobec :/
Zienky a prislo vam tych 220€ alebo 214€ po starom? Ci pri kom sa to zvysuje a od kedy?
Ahoj. Áno, len SMS som nedostala.