ahoj, ake mali vase deti priznaky kovidu - omicron. Boli aj bezpriznakove? a vysiel vam poztivny test?
Môj 14 ročný nemá žiadne príznaky a je pozitívny
Syn bol bezpriznakovy 8rocny keby ho nedám testovať pcr kôli kontaktu v škole ani nezistíme a nikoho nenakazil
syn 8r. teplota, bolest hlavy, trosku sopel, trosku kaslal potom, dcera 4r. teplota, sopel (teploty u obcho trvali 1,5 dna cca... ) obaja mali pozitivny antigen aj pcr
Mladsia (5,5r) mala pred dvoma dnami pozitivny domaci ag test, dnes sme boli na pcr (vysledok este nemame, ale urcite bude aj ten pozitivny). Kasle a sopli od pondelka, prvy den mala mierne zvysenu teplotu. Starsia (9,5r) len minimalne sopli a obcas zakasle, ta mala domaci negativny, ale predpokladam na zaklade priznakov, ze pcr bude asi pozitivny.
Syn 8 rokov kašeľ bez teploty a bolela ho hlava, čiarka pod písmenom "T" sa objavila hneď na domácom teste, následne PCR vyšiel s hodnotou 28, stredná nálož, variant omikron
Dcéra 5rokov sopel dva dni a suchý kašeľ inak ok
U nas zatiaľ Amalia, bez priznakov ale antigen pozitivny, čakáme na PCR vysledok
...4 a 12 rokov chlapci bez priznakov, 10 r. dcera sa ani len nenakazila, ani od surodencov ani od nas rodicov a to sme uplne v uzkom kontakte stale, my s muzom trochu svaly a hlavne unava.
13,5 ročný 2 krát zaočkovany hrozný kašeľ,únava,bolesť svalov,hlavy,strata čuchu .pozitívny AG,neskôr aj pcr..dnes 10 deň v karanténe,stále kasel,únava...
Nikto sme to od neho nedostali
my sme od pondelka pcr pozitivny, dcera 3,5r zacala so soplom,na druhy den krce v nohach,horucka 39 a vecer zacala vracat,hned potom jej teplota ustupila ale stale ma upchaty nos
Baby, to musíme aj na pcr?keď sme mali AG pozitivny..inak ja som to chytila od malého,on len jeden deň bol v teplote a bolesť hlavy ja 7dni po ňom,som očkovana mala som teplotu 39,5 a migrénu 3dni😳
Dva dni teploty skoro 40, potom bolesť hrdla a nádcha. Po týždni je už ako rybička.
Tu sa pripojím..
@ivettbalint my sme boli, manžel musel na pcr koli robote a syn koli škole. Ja som bola koli certifikátu
@konikmodry111 mne povedala doktorka malého,že nič mi netreba do školy,lebo karanténa len 5dni, stačí mi vyhlásenie o bezpriznakovosti 🥴 a to keď mám len AG,nebudem to mat v covid pase o prekonaní?
@ivettbalint my sme vo Švajčiarsku tak musel ist, učiteľ mi dnes písal. Mne sa zdá že za antigen nie len cez pcr dostaneš certifikát
@konikmodry111 ďakujem 🤗

Môj ročný, je teraz druhýkrát pozitívny boli sme na pcr, a je úplne bezpriznakovy ...