Ahoj Chcem sa spytat ohladne ockovacej loterie. Nemate nahoudou skusenost/info ci mozem dat moje tel.c a c.u. pri registracii rodicov, prip. aj manzela. Ide o to keby ma nahodou vyzrebovali, resp. napr. mamu a ja to zdvihnem ci by to bolo ok?
každý týždeň to opakuju že môže zdvihnúť za teba aj niekto iný, ak tebe sa nedá
27. sep 2021
Ak si známa Matoviča, peniaze máš isté
27. sep 2021
Vacsie sumy netusim, ale 100€ uz kolegyna dostala vyplatene.
27. sep 2021
Na moje cislo su vsetci zaregistrovany z rodiny co je 5 ludi
27. sep 2021
Ja nie som jediná zaočkovaná z rodiny,ale za to všetci očkovaní t.j.4 členovia rodiny majú uvedené moje telefónne číslo a moje číslo účtu 😁. A zato, každú nedeľu ako blbá pozerám očko lotériu aj keď nie som zaočkovaná🤣
28. sep 2021
Netuším, v podmienkach to nieje ? Otázka je,či tie peniaze reálne aj ľudia dostanú 🤔. Držím palce 🙏🍀🍀🍀