icon

Ahoj, prosím ako dlho ste boli na PN počas operácie karpalneho tunela a jej liečení?

avatar

Mesiac 😊

1. jan 2021
avatar

Podľa toho čo robíš. Kolegyňa účtovnícka pravacka po operácii ľavej bola o týždeň v práci, pomaličky si robila na počítači a ruka na stole na vankúšiku

1. jan 2021
avatar

Kolegyna ucitelka 2 tyzdne

1. jan 2021
avatar
jessska
autor

Kuchyňa

1. jan 2021
avatar

pripnem sa k odpovediam,v pondelok idem k otropedovi,čo 2 týždne mám bolesti v ruke. Moja dr,že asi mám zápal v ruke,tak som zvedavá.
Robím hlavnú kucharku v ZŠ

1. jan 2021
avatar

@jessska tak počítaj minimálne mesiac

1. jan 2021
avatar

Ja cca mesiac robím v pekárni. Ale dlho som s nou ešte potom nemohla klas. Fungovať.

1. jan 2021