Ahoj, prosím ako dlho ste boli na PN počas operácie karpalneho tunela a jej liečení?
Podľa toho čo robíš. Kolegyňa účtovnícka pravacka po operácii ľavej bola o týždeň v práci, pomaličky si robila na počítači a ruka na stole na vankúšiku
1. jan 2021
Kolegyna ucitelka 2 tyzdne
1. jan 2021
jessska
autorKuchyňa
1. jan 2021
pripnem sa k odpovediam,v pondelok idem k otropedovi,čo 2 týždne mám bolesti v ruke. Moja dr,že asi mám zápal v ruke,tak som zvedavá.
Robím hlavnú kucharku v ZŠ
1. jan 2021
Ja cca mesiac robím v pekárni. Ale dlho som s nou ešte potom nemohla klas. Fungovať.
1. jan 2021
Mesiac 😊