Čo kúpiť ako darček zaritemu zberateľovi známok? Nevyznám sa v Tom kde známky okrem pošty kupovať. Albumov má kopec. Chcela by som niečo špeciálne. #filatelia
Z aukčnej siene najdrahšiu známku sveta.... Tým nič nepokazíš..... 😀🤣🙈😊
No to nebude lacné keď špeciálna známka radšej by som nejaký album zháňala poprípade lupu. Boli sme v múzeu pošty v Banskej Bystrici tam je vzácna vyryta známka s obrazu ta je bomba. Je ich viac a sú vzácne.
Dávali sme robiť známky s jeho fotkou
Mm je filatelista a nedoporucuje ti kupovat mu znamky.
Nekupuj, netrafis sa. Manzel zbiera znamky motylov, ani ja sa mu neodvazim sama od seba kupit.
Asi máte pravdu, radšej do toho nepôjdem lebo sa bojím že sa netrafím. Škoda,ale ďakujem krásne 🙏🏻
Inak muz najviac kupuje na https://www.delcampe.net
skôr z internetu bud na fb- filatelia oni to zvyknu mat aj odborne ulozene v takych obaloch kazda znamka zvlast, alebo original z filatelistickych stranok . kazdy zberatel sa venuje inym druhom znamok.. niekto zbiera motivy napr kvety, lode, stihacky, bicykle.. alebo podla rocnika, alebo zname osobnosti, alebo obdobie a od toho sa uz len odpichnut. 😄 hlavne sa nedaj oblafnut rocnikom, radsej si pozri cez specialne stranky ktore znamky su vzacnejsie a ktore nie. su aj znanmky z rokov 18xx ktore maju hodnotu par centov lebo ich je vyrobenych velmi vela.☺️☺️