Baby tie čo máte netflix , je tam toho dosť s dabingom? A rozprávky pre deti?
Je tam toho velmi veľa len rozprávok nie az tak vela. Prvy mesiac mas zadara ale musis zaregistrovať kartu a potom pred koncom zrušiť lebo ti stiahne automaticky poplatok.
na hbo go je dost rozpravok aj s dabingom aj ked mozno len s ceskym
Je tam toho dosť rozprávok po menej. Na tie skôr hbo go tam je toho kopec po Česky
Pre mna netflix je onicom...
Netflix je fajn, pre deti tam nie je toho az tak vela, ale vzdy sa da najst nieco s dabingom a stale pribudaju nove veci. Dnes deti pozerali Babetko sef 2 na Netflixe a ja vyborny serial Sexualni vychova. Za 9,90 mesacne by som nekupila ani 2 listky do kina. Mne to pride ako super vec, hlavne teraz,ked sme vela casu doma 🙂
Netflix je super a ovveeeela viac ako na hbo ak viete anglicky. Pre deti malo je toho s dabingom. Hbo ma zasa vsetko s dabingom hlavne pre deti.
@jikol18 ak hladas pre deti, pozri moje albumy u mna v blogu - rozpravky a filmy, syn stahuje cez ulozto
Moji ficia na Netflixe, ja skor KODI
...no moje deti maju povolene len v anglictine pozerat rozpravky a uz tak dobre rozumeju ze v slj im uz pridu divne, samy si pytaju len v anj 🙂 10 a 7 rokov....
Netflix je podľa lepší ako HBO go,
no original jazyk prevláda.
Môj malý 2r pozerá len v Anj.. No problem.
@jikol18 ...no v skole toho az tak moc nepochyta, len ak by si mu doma pustala len v anj tak zo zaciatku by nerozumel nic, to je jasne ale postupne by sa do toho dostal, decka su velmi vnimave, najskor kontext vela aj domyslia, potom zacnu rozumiet (pri rozpravkach je to super, nie je to moc tazka anj a navyse taka blizka detom), o 2-3 roky nemaju problem cisto zopakovat cele vety, kusky tej rozprvky, samozrejma pokial maju s kym vedia aj rozpravat. na ucenie je to ozaj vyborne. Ja im to tak pustam uz nejaky rok, dcera mala 4 roky syn 6 ked sme presli na rozpravky v anj a aj citam rozpravky vacsinou v anj...
@jikol18 ...ano odisli sme na chvilu mimo SR, ale uz s takymi vacsimi, takze trochu to proces ucenia urcite urychlilo, ale princip ostava rovnaky, co najviac treba vystavit dieta cudziemu jazyku, pocuvat, pocuvat, pocuvat. My sme s nimi prisli do IE a hned na druhy den nastupili do skoly, kedze tam chodia deti od 4 rokov tak sla aj mladsia dcera od 4 rokov. Nevedeli absolutne nic. Sme ich hodili do vody nech si poradia, ziaden kamarat ani spolocna skola, jeden chlapcenka druhy dievcenska, bez pomoci, bez vysvetlovania uciva, ale to dali, len tym ze pozorovali a pocuvali, a doma tiez rozpravky len ANJ, do pol roka rozumeli vsetko aj ked nevedeli moc toho povedat. Zvladli aj jazyk aj klasicke ucivo z inych predmetov. Protestovali zo zaciatku, aj slzy boli, certili sa ked som im este aj ja citala po anj, chceli len slovensky ale zvykli si. Je vela deti a aj dospelych na Sk, ktory sa jazyk naucili len takto cez TV, bez toho aby niekde vycestovali, akurat ze ked stravia este aj doobedie v skole obklopeny cudzim jazykom tak to ide rychlesie.
Akurát dnes som hľadala ale moc tam toho nie je. Veď sa.prihlas, myslím že prvý mesiac je zadarmo a môžeš kedykoľvek zrušiť ☺️