To už naozaj vôbec nikde nekúpim jednorazové rúška? Chcela som rodičom do práce nech nemusia zakaždým prať a sterilizovať ☹️
Tak zo srandy ich vsetci nesiju 🙂
18. mar 2020
A vy kde žijete? Veď o ničom inom sa nehovorí, len o tom,že niesu rúška
18. mar 2020
Možno budú..ale kedy sa dostanú do lekární..ktovie. najprv musia pre zdravotníctvo zabezpečiť....
18. mar 2020
18. mar 2020
jikol18
autor@michaelkamj 2,50€ za kus? Jednorazové? Ale nieeee
18. mar 2020
@jikol18 to neviem, nepozerala som popravde. Len som si spomenula, že to na mňa vyskočilo 🤷☺️
18. mar 2020
@venija 10ks za cca 17€
18. mar 2020
@jarmila2010 áno, bohužiaľ. 2 mesiace dozadu som si do roboty kupovala za 0,07€. Keby som vtedy vedela...
18. mar 2020

Nekupis