Maminy viem ze je toho teraz vela.... Ale nekoluje taky virus ze len horucky? 3 rocny sa rano stazoval na brusko ale inak nic a odvtedy horucky a celkom vysoke. ☹️
Muž horúčku vo štvrtok, ja v piatok, staršia dcéra v sobotu a ešte aj dnes ju to drží
My máme teraz. Nič len vysoká teplota. 38,7 - 38,9 iné príznaky žiadne.
No aj mne mala 5r hovori, ze ju boli brusko. A na vecer len zvysena teplota. Uz 2. den tak.
@1451985 brusko zvykne boliet aj pri angine...
@janalehotska ale nijake ine priznaky nema. Len to brusko spomenie. Myslim ze skor nejaky nejaky virus. Lebo nas chyti vzdy vsetko.

@1451985 to by uz hnackovala, alebo vracala kebyze crevna
Presne toto mal malý...najskôr kričal že ho bolí celé telo,potom bruško,teplota 38,7 ...ináč nic
Nášho boli brucho do pondelka a dnes horúčka 38.7
Uvidíme ako zajtra
Môže byť,dcérka predvčerom v noci mala 38,2 v priebehu dňa sa sťažovala na bolesť hlávky a nožičiek..do večera boli teploty,úplne len jedna noc... 3 ročná