icon
avatar
juliankah
Správa bola zmenená    19. dec 2020    

Nemate niekto prosím skusenost s medovou chrastou u deti? Co na to? K dr sa nedostaneme tak lahko,ak by len fotky poslat. Dakujem. Foto v komente

avatar
19. dec 2020
avatar
19. dec 2020
avatar

@dextella14 kožná pani dr. Ak môžem poprosiť 😊

19. dec 2020
avatar

Framykoin masť ak máš doma

19. dec 2020
avatar

Fuha len dettol sprej a zasyp na rany. Musim kuk

19. dec 2020
avatar

Musíš niečo s antibiotikami nájsť, mystickú ideálne. Kedysi bol bactroban, ale už myslím nevyrábajú

19. dec 2020
avatar

@anjelicek26 mam bactroban len po zaruke je

19. dec 2020
avatar

Ja som natierala framykoinom a čistila repikom, ten vysušuje. Tento postup mi odobrila aj detská lekarka. Skus aspoň ten repík ak mas

19. dec 2020
avatar

Potrebujete bez debaty atb mast

Nech Vam dr posle erecept alebo chodte na pohotovost
O impetigu som pisala uz post. Je to vysoko infekcne ochorenie a ak zanedbate liecbu bude to mat generalizovane a nakazite sa vsetci

Dr

19. dec 2020
avatar

@dextella14 fuha ďakujeme, sme žiaľ v karantene. Mame baneocin mast, ak staci teda

19. dec 2020
avatar

@dextella14 a podla foto to vyzera na tuto chorobu?

19. dec 2020
avatar

@juliankah ano moze byt zacinajuce impetigi

19. dec 2020
avatar

@dextella14 kiahne nie?

19. dec 2020
avatar

Skor nie podla mna

19. dec 2020
avatar

@dextella14 dakujem

19. dec 2020