Nemate niekto prosím skusenost s medovou chrastou u deti? Co na to? K dr sa nedostaneme tak lahko,ak by len fotky poslat. Dakujem. Foto v komente

@dextella14 kožná pani dr. Ak môžem poprosiť 😊
Framykoin masť ak máš doma
Fuha len dettol sprej a zasyp na rany. Musim kuk
Musíš niečo s antibiotikami nájsť, mystickú ideálne. Kedysi bol bactroban, ale už myslím nevyrábajú
@anjelicek26 mam bactroban len po zaruke je
Ja som natierala framykoinom a čistila repikom, ten vysušuje. Tento postup mi odobrila aj detská lekarka. Skus aspoň ten repík ak mas
Potrebujete bez debaty atb mast
Nech Vam dr posle erecept alebo chodte na pohotovost
O impetigu som pisala uz post. Je to vysoko infekcne ochorenie a ak zanedbate liecbu bude to mat generalizovane a nakazite sa vsetci
Dr
@dextella14 fuha ďakujeme, sme žiaľ v karantene. Mame baneocin mast, ak staci teda
@dextella14 a podla foto to vyzera na tuto chorobu?
@juliankah ano moze byt zacinajuce impetigi
@dextella14 kiahne nie?
Skor nie podla mna
@dextella14 dakujem
