preockovanie v 5 rokoch,ako znášali vaše deti? malý mal včera ale večer dostal sopliky,a ráno 39,5. super ak sme schytali dáky virus a zároveň ho zaočkovali🙄
Mrzi ma, ze sa to tak pokombinovalo, ze dostal virozu a aj ockovanie dokopi :( Mojim nic nebolo ani jednemu.
Moj pochodil presne ako tvoj… schytal nieco a teplotoval 3dni aj so soplikmi
V 5 teda hexa? Moze byt aj tsks reakcia. Ak je to po MMR je to priskoro a nesuvisi s ocko.
Kazde ocko vyvolava reakcie nepanikar vaetko bude ok daj mu paralan obycajny podla hmotnosti
Tiez mu nic nebolo
To bolo preockovanie proti ciernemu kaslu, zaskrtu, tetanu, obrne...? Dcera tiez mala jeden den teplotu, par dni bolest ramena, silny opuch.
Po mmr 10-14 den vysokanske horucky😑
My sme mali teplotu okolo 38. A velmi bolestive a opuchnute miesto vpichu. Celkovo bola mala 3 dni KO.
Môj bol preočkovaný v pondelok,cez deň nič, v noci teplota.miesto vpichu opuchnuté,začervenané a boľavé na dotyk.Zvýšená teplota počas dňa...
teploty cca. 2 dni a potom už bolo všetko O.K.
Môj to mal začervenane inak to bolo v celku v pohode
jaj celé zle,horúčka,hlava boli,brucho boli,do toho tá nádcha 😱
@linduska86 aký máš na myslí,keď bol menší mi z paralelu obyčajného vracal? myslíš taký 500 pre dospelých?
@linduska86 no podľa letaku môže celú tabletku 500 keď ma 25 kg len mi to príde vela
v pondelok v škôlke bol....a majú podozrenie u jedného dieťaťa na kovid,kopec deti ochorelo takže....ak má korelu plus očkovanie paráda😭
Pohoda.Nic mu nebolo 🙂