icon

preockovanie v 5 rokoch,ako znášali vaše deti? malý mal včera ale večer dostal sopliky,a ráno 39,5. super ak sme schytali dáky virus a zároveň ho zaočkovali🙄

avatar

Pohoda.Nic mu nebolo 🙂

11. aug 2021
avatar

Mrzi ma, ze sa to tak pokombinovalo, ze dostal virozu a aj ockovanie dokopi :( Mojim nic nebolo ani jednemu.

11. aug 2021
avatar

Moj pochodil presne ako tvoj… schytal nieco a teplotoval 3dni aj so soplikmi

11. aug 2021
avatar

V 5 teda hexa? Moze byt aj tsks reakcia. Ak je to po MMR je to priskoro a nesuvisi s ocko.

11. aug 2021
avatar

Kazde ocko vyvolava reakcie nepanikar vaetko bude ok daj mu paralan obycajny podla hmotnosti

11. aug 2021
avatar

Tiez mu nic nebolo

11. aug 2021
avatar

To bolo preockovanie proti ciernemu kaslu, zaskrtu, tetanu, obrne...? Dcera tiez mala jeden den teplotu, par dni bolest ramena, silny opuch.

11. aug 2021
avatar

Po mmr 10-14 den vysokanske horucky😑

11. aug 2021
avatar

My sme mali teplotu okolo 38. A velmi bolestive a opuchnute miesto vpichu. Celkovo bola mala 3 dni KO.

11. aug 2021
avatar

Môj bol preočkovaný v pondelok,cez deň nič, v noci teplota.miesto vpichu opuchnuté,začervenané a boľavé na dotyk.Zvýšená teplota počas dňa...

11. aug 2021
avatar

teploty cca. 2 dni a potom už bolo všetko O.K.

11. aug 2021
avatar

Môj to mal začervenane inak to bolo v celku v pohode

11. aug 2021
avatar

@jonki no neviem ako sa to volá ,asi hexa ,lebo vravela že hneď ak tak budú nežiaduce,obrna,c.kasel, a to čo sú 4 v sebe

11. aug 2021
avatar

@kitty88 áno to.

11. aug 2021
avatar

@juliankah ano potom to bolo to cize kludne to moze byt reakcia na ocko. ( nevedela som ci ste stihli MMRko)

11. aug 2021
avatar

@juliankah tak po tomto mozu byt taketo reakcie. Ak by nahodou aj miesto opuchlo, natri octanovou mastou. Moja dcera to mala riadne opuchnute niekolko dni.

11. aug 2021
avatar

@jonki ale len tie horúčky že.sople asi nie

11. aug 2021
avatar

@juliankah sople ako priama reakcia na ocko nie. Ale ono sa to pozom lepi jednona druhe.

11. aug 2021
avatar

jaj celé zle,horúčka,hlava boli,brucho boli,do toho tá nádcha 😱

11. aug 2021
avatar

@linduska86 aký máš na myslí,keď bol menší mi z paralelu obyčajného vracal? myslíš taký 500 pre dospelých?

11. aug 2021
avatar

@linduska86 no podľa letaku môže celú tabletku 500 keď ma 25 kg len mi to príde vela

11. aug 2021
avatar

@juliankah ak Paralen, tak polovicu tabletky by som dala, resp. tak davam aj ja detom... Ale ja by som radsej Nurofen. Drzim palce, nech mu to rychlo prejde!

11. aug 2021
avatar

@kitty88 aj ja dávam nurofen,lebo Paralen nezaberá.len 6 hodín nevydrží do ďalšej dávky.teraz mu dokonca aj po nurofen klesla až po 3 hodinách.dakujeme

11. aug 2021
avatar

@juliankah jaj, tak potom podla potreby striedaj s paralenom, prip. vlazna sprcha ci zabaly, ak nebude klesat...

11. aug 2021
avatar

v pondelok v škôlke bol....a majú podozrenie u jedného dieťaťa na kovid,kopec deti ochorelo takže....ak má korelu plus očkovanie paráda😭

12. aug 2021