Prosim nejake skusenosti...16 m syn rozhryzie kazdy cumlik za par dni.oducenie nemozne, v noci by nezaspal a idu stolicky posledne tak je nervozny neskutocne.nejake kvalitne dudle alebo ine riesenie?dakujem🙏
Dcerka bola na tom podobne v jeden mesiac sme kupovali aj 2 balenia cumlov po 2ks ...preslo ju to samo zo dna na den
No náš mal presne v tomto veku tiež každu chvilu rozhryzený. A jedneho dna ked si ho tak rozhryzol, som mu povedala, nech ho hodi do koša, lebo je fuj, pokazeny. Zahodil a odvtedy nemá. Ked hladal, pripomenula som, že si zahodil, a ani za nim neplakal. Do týždna si zvykol. Skus aj tvojho nejak namotivovat, aby sa ho takto sám zbavil, potom bude vediet, že cesty späť už niet.
Naša má od narodenia jeden a kuše do neho ako len vie a nič.avent silikónový.uplny nezmar.mozes kusat aj ty s ňou 😉 naša má dnes prvý deň bez dudla.som zvedavá na noc,sama ho zahodila do koša,tak uvidíme
Nevies daku fotku s nazvom?nemyslis take tie co vyzeraju ako prasiatko s tym deti🙂
No naša zaspala bez dudla,aj celý deň na bez neho,ale v noci,si ho vyplakala. Takže toto ešte bude kruté zodnaucit ju to..och

nakupit dudle do zasoby a menit a vydrzat. ked stolicky vylezu, skusit oddudlovat, ak to poojde, ak nie, tak vydrzat, a skusit neskor