icon
1 / 1
avatar

žiadnu...cez prázdniny vkuse robím..dokonca aj víkendy

12. júl 2017
avatar

🙄 to mi je ľúto

12. júl 2017
avatar

@kabelky_doplnky aj mne ☹ ...myslela som, že aspoň na 30 pôjdem niekde na dovolenku...čo už

12. júl 2017
avatar

Tiez sa tam chystame, ale az na jesen alebo dalsiu jar

12. júl 2017
avatar

@lucia_lucia pre mňa to bolo fakt netradičné, ozaj agroturistika, a je tam o hodinu dlhšie vidno, fotila som z móla po pol desiatej 🙂 a je tam chladnejšie, aj voda zatiaľ studená

12. júl 2017
avatar

@irusa poslala som aspoň srdiečko 😉 a nech sa ďalšie letá vydaria lepšie

12. júl 2017