kabelky_doplnky
autor🙄 to mi je ľúto
12. júl 2017
@kabelky_doplnky aj mne ☹ ...myslela som, že aspoň na 30 pôjdem niekde na dovolenku...čo už
12. júl 2017
Tiez sa tam chystame, ale az na jesen alebo dalsiu jar
12. júl 2017
kabelky_doplnky
autor@lucia_lucia pre mňa to bolo fakt netradičné, ozaj agroturistika, a je tam o hodinu dlhšie vidno, fotila som z móla po pol desiatej 🙂 a je tam chladnejšie, aj voda zatiaľ studená
12. júl 2017
kabelky_doplnky
autor@irusa poslala som aspoň srdiečko 😉 a nech sa ďalšie letá vydaria lepšie
12. júl 2017

žiadnu...cez prázdniny vkuse robím..dokonca aj víkendy