Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
kajkach
6. jún 2019
208 

Skúšame dm kozmetické produkty

Už nejaký deň skúšam prípravky od dm trend IT UP. Prvý deň spacifikovala lak na nechty moja malá, z ktorého má nesmiernu radosť. Až teraz sa jej začal lúpať, čo je super. Už ho dnes znova vyťahovala a natierala si nechty 🙂

Ďalej som sa pustila hromadne do skúšky všetkých produktov. Prvé miesto získavajú a najlepším produktmi z celého tohto balíčka sú pre mňa rúž a linka na pery, tie majú čestné miesto v mojej kabelke. Rúž pekne drží na perách takmer celý deň, neotláča sa moc, čo je veľké plus. Vydržal mi na celom našom výlete, cca 5 hodín, bez nejakej úpravy, ešte aj sestra sa ma pýtala, či som nič nejedla - nepila celý deň :D 

Tretie miesto u mňa obsadili tiene. Jemne sa natierajú a netrúsia sa, balenie je super do štvorca, čo kvitujem, parádne sa mi zmestia do kufríka. Určite by som preferovala zemitejšie farby. Púder by bol dobehol ako daľší na pretekoch, no na mňa bol odtieň, ktorý bol poslaný, dosť tmavý, no príjemný na nosenie.

Čo sa týka make-upu, ten by bol podľa mňa na piatom mieste z celej rady produktov. Nanáša sa fajn, no krytie je slabé, nezakryl moc vyrážky a dokonca ani jemné pehy. Inak pocitovo je ľahký, ak chcete len niečo jemné, ako len zjednotiť pleť, môže byť toto váš make-up. No ja som na to dosť náročna.

Čo sa týka rozjasnovača, tam som nejaký veľký efekt nevidela, sem tam nejakú ligôtku.

A posledný do cieľa by došiel gél na obočie. Farba v tube je svetlá a nanesením stmavne, pocitovo veľmi ťažké až zlepené obočie. Ako som veľmi dúfala v tento produkt, skúškou som zistila, že to nie je nič pre mňa a ostanem pri tieňoch na obočie. Keď som ho zle naniesla, chcela som si to opraviť, ale už to nešlo a nevyzeralo pekne.

Takže make-up a gél som opravila svojimi vecami. Moja pleť je väčšinou bez nejakých vyrážok. No mám pehy ako cez sitko, znamieka, ktoré si občas chcem zakryť, a preto používam make-up ktorý to prekryje. Avšak väčšinu času sa nelíčim, keďže mám rada, keď je moja pleť svieža. Posledné dni som sa však vyhádzala, asi z paradajky, takže som mala aspoň možnosť otestovať krytie make-upu.

Žiadna, ani tá najlepšia značka, nemá všetky produkty stopercentné, no vždy v niečom vyniká. U mňa zažiaril rúž a linka, kvalitou, trvácnosťou a neskutočne mám rada túto farbu. V jednom však sa všetky produkty spájali, a to tou trvácnosťou. Nemusela som si nejako nič naprávať, na výlete všetko držalo tam, kde má. Všetky produkty už pekne spinkajú v kozmetickom kufríku a čakajú na ďaľšie príležitosti zažiariť.

#test_dm22 #recenzia

Začni písať komentár...

Odošli