Co kupit muzovi na vianoce? :/
Podla toho co ma rad..ale nezabudnutelne su zazitky..takze..koncert letenka, vylet, rande, ak na taketo nie je tak to na co je.. co ma rad? Je rad pekne obleceny? Ma rad moderne vChytavky? Rad si zahra hru? Playstation potesi skoro kazdeho chlapa....zavisi aky je rozpocet atd..
Môj nedostane už nič. Kúpil si pred mesiacom mobil a povedal si že žije na narodeniny a na Vianoce jeho darček.
my si navzajom nekupujeme nic ked tak len nejaku drobnost , kupujeme si spolocne darceky tento rok to je umyvacka, mikrovlnka, friteza mozno este nieco vymyslime
tak vstupenku na nejaky turnaj
Mobil a parfem, aspoň u nás a mne hodinky a kabelku
Ja kupujem tento rok všetkým len zážitkové darčeky 🙂 už mám plné zuby vymýšľania hovadin, čo potom skončia v kúte
Chcel nové hodinky, tak hodinky a klasika parfem, oblecko, kozmetika, ponožky a ak zoženiem tak lístky na hokej 🙂
Môj si vybral na holenie one blade
Župan a parfum holiaci strojček
Nič. Predstav si ten prekvapený výraz 😲... 😀