icon

Mam uvazok na 27 hodín tyzdenne. Ked mam nadčas, tak mi ho normálne zaplatia. Lenže nebolo by pre mňa lepšie keby mi to dajú do ruky v čistom? Ďakujem

avatar

Nebolo.

12. dec 2025
avatar
12. dec 2025
avatar

určite nie

12. dec 2025
avatar

A potom budeš nariekať, keď bude nízka PN, dôchodok...nechaj si ty pekne všetko vyplácať na pásku.

12. dec 2025
avatar

A to sa môže?

12. dec 2025
avatar
@minenkaa

A to sa môže?

@minenkaa hahahá, v tejto krajine sa môže asi všetko, koľkí toto robia

12. dec 2025
avatar
@minenkaa

A to sa môže?

@minenkaa legálne nie.
Resp. môže dostať play v hotovosti, samozrejme, ale všetko pekne na výplatnej páske

12. dec 2025