Mam uvazok na 27 hodín tyzdenne. Ked mam nadčas, tak mi ho normálne zaplatia. Lenže nebolo by pre mňa lepšie keby mi to dajú do ruky v čistom? Ďakujem
nie
12. dec 2025
určite nie
12. dec 2025
A potom budeš nariekať, keď bude nízka PN, dôchodok...nechaj si ty pekne všetko vyplácať na pásku.
12. dec 2025
A to sa môže?
12. dec 2025
@minenkaa
A to sa môže?
@minenkaa hahahá, v tejto krajine sa môže asi všetko, koľkí toto robia
12. dec 2025
Nebolo.