Prosím vás, ako nosíte doklady/peniaze? Ja nosím vsetko v jednej peňaženke (karty, kartičky poistenca aj deti) , ale bojím sa, že keď ju stratím, všetko vybabavovat.
stratila som penaženku a to bol horor odvtedy doklady nosím v malej červnej taštičke z oriflamu mam tam karty a doklady
Nosím vsetko spolu. Uz mi aj ukradli peňaženku, bolo to narocne, ale je to aj tak Najpraktickejšie. Veľakrát len zhrabnem peňaženku a idem, autom alebo tak. Neviem sinpredstsvit nosiť toho viac...
Môj op a platobnú mám v obale na mobil.,ostatné mám v peňaženke...a používam apl stocard. Ale zdravotné detí nosím v peňaženke...
Kedysi som mala peňaženku zvlášť a doklady zvlášť a bolo to na nervy. Teraz mám všetko v peňaženke a vyhovuje mi to viac.
Moja segra nosi platobnu kartu v obale s ttelefónom. Stratila telefon a s nim aj kartu ...cele zle
Veď to, že sa mi nechce nosiť ďalšiu peňaženku, ale na druhej strane si ani nechcem predstaviť, to vybavovanie
Ja všetko spolu. Hotovosť absolútne nemavam, keď mám 20€ v peňaženke v drobných tak som boháč, ja všade platím kartami. Takže taký zlodej by sa napríklad nepotešil, ale mna by išlo šľak trafiť všetko vybavovať. Ešte aj techničák od auta nosím v peňaženke. A ľúto by mi bolo aj vernostných kartičiek do obchodov 😂 🙈
Ja som si zvykla na takúto peňaženku všetko v jednom...
CUIKCA Fashion Wallet Women Wallet Double Zippers Colourful Ultrathin Coins Wallet Women Handbag Women Purse Card Holders 1039
http://s.aliexpress.com/iAJniYZR
(from AliExpress Android)
Si prefot farebne zalaminuj,original nechaj doma a nos kopie.
@patricionella aj ja som tak mala kym mi neukradli mobil
Aj ja mam všetko v jednej peňaženke. Peniaze nenosím, všetko kartami platím. Max 5 eur mam hotovost. Mam poistené keby náhodou niekto ukradol alebo stratím. Preplatí mi banka. Platím za to 10 eur ročne, mam v tom aj mobil a notebook + kľúče od bytu.
@elaela23 tak toto ma nenapadlo....
@majulino 😖ach jaj....mám nad čím dnes uvažovať...
@patricionella no to ano, mne ho z prace zo satne ukradli
@majulino no pekne... A môžem hádať... Nič sa nevyriešilo...krádež myslím..
@patricionella este nie, ten tlk co ho ukradol este ho ani nezapol
@majulino tak to ho asi dal rovno resetnúť do servisu...a ak ho zapne, už na to Ty neprídeš...😒
@elaela23 super nápad. Ďakujem.
Aj ja vsetko v jednej