icon
avatar
kalerabka99
Správa bola zmenená    14. máj 2023    

Prosím vás, keď sme v peňaženke zdravia VšZP 3 členovia, synovia majú prehliadky a mne chýba gyn. , keď si synovia vyčerpajú tých 100e, vezmú ďalšie peniaze, keď budú potrebovať synovia odomňa? Či keď nemám gyn, tak nevezmú? Ďakujem

avatar

Ak nemáš, nevezmú.

15. máj 2023
avatar

50,- eur mozes dat inemu clenovi penazeky - synom aj ked nemas prev. prehliadku .... ale na seba si mozes cerpat benefit iba ak mas prev. prehliadky ....

22. aug 2023