icon

Prosím vás, píšem si zivotopis, zamestnaná som bola od r. 2011-2018, z toho ale v skutočnosti som pracovala len dva roky a ďalších 5 som bola na materskej a rodičaku. Ako sa to píše do cv? Lebo takto to vyzerá, ze som pracovala 7 rokov. Ďakujem

avatar

Normálne od-do praca a od- do rodicak

2. mar 2023
avatar

ja som rodicak do CV neuvadzala, az potom ked ziadali kvoli zapocitanym rokom

2. mar 2023
avatar

Ja som rodicak nepisala... Takze iba od do a napln prace

2. mar 2023
avatar

Iba zamestnanie od-do.

2. mar 2023
avatar

@maribell ďakujem, čiže zamestnaná som bola od 2011-2018, tak takto? Ved na pohovor im vysvetlím, aby si nemysleli, ze akú mega prax mam 😅

2. mar 2023
avatar

@guiseppinka
@majcat dakujem .tak dám roky, co som bola zamestnaná? Hej

2. mar 2023
avatar

@kalerabka99 vysvetlis ak ked sa budu pytat. A je jasne, ze zena okolo 30r na.materskej uz bola

2. mar 2023
avatar

@kalerabka99 kym trva zmluva (pr. zamestnana som bola od 7/2014, od 5/2016 som bola na MD/RD. tak som uviedla od 7/2014 doteraz, lebo zamestnana som bola u toho zamestnavatela bola a uviedla som pracovnu napln) personalista mi potom pri nastupe vysvetlovat, ze MD a RD sa zaratava do odpracovanych rokov

2. mar 2023
avatar

@kalerabka99 áno, daj iba zamestnanie od-do. Každý človek sa snaží životopis čo najviac prikrášliť, aby vyzeral dobre. Takto sa zbytočne sama znevýhodníš. Stačí keď čítaš diskusie, ako sú matky s deťmi diskriminované na pohovoroch, takže ja by som to tam nepísala.

2. mar 2023
avatar

Zamestnávateľ xy od 2011-2018

2. mar 2023
avatar

Rodicak sa neuvadza,to nie su tvoje pracovne skusenosti,nikoho to nezaujima. Normalne napises odkedy dokedy ti trvala zmluva. Mne to takto vykrylo este dlhsie obdobie,ale nikoho z dalsich zamestnavatelov to nezaujimalo.

2. mar 2023
avatar

Ja mam v zivotopise ze zamestnanie xy od 2009-2015 a realne som robila 8mesiacov a 6rokov som bola na rodicaku, ale stale zamestnana....nikdy nikto neriesil 😁

2. mar 2023