icon
avatar
katarina1984
Správa bola zmenená    20. okt 2019    

#test_persil
tak tu je vyyyysledok

fotila som bez blesku... na moje mile prekvapenie 😲, krasne to persil zvládol... navyše som nepouzila ani avivaz a ono to voniiiiiii... viac foto bude v prispevku 😉 a všimnite tie ponozkyyyyyyy

avatar
Autor komentár zmazal
avatar

foto s bleskom

20. okt 2019
avatar

foto bez blesku

20. okt 2019
avatar

Tie ponozky ma neprekvapuju, mne to takto operie vzdy, hlavne prasok je lepsi ako gel, po geli nam smrdela pracka.

20. okt 2019
avatar

Mne Persil gel nechal biele fľaky na čiernych rifliach.

20. okt 2019
avatar

Mne aj gél z Lidla operie takto ponožky...

20. okt 2019
avatar

@slavomira236 presne tak. Ja Persil ani zadarmo nechcem, ničí šaty viac než hocičo iné.

20. okt 2019
avatar

@r_d najlepsi na biele je prach z DM denkmit...a stojí cez 2 eura sa mi zdá...

20. okt 2019
avatar

@slavomira236 ako pre koho.Ja som ho skusala,vypral síce fajn ale dostala som alergickú reakciu a vychádzala sa po bruchu

20. okt 2019
avatar

vsetko co tu baby spomínate (alergia, biele flaky) zatiaľ neviem... tmave pradlo mi prave schne na balkone a este som nemala na sebe nic z pranej varky... tak som zvedava

20. okt 2019
avatar

@katarina1984 ja som to myslela na prášok z DMky,nie na Persil 😊

20. okt 2019
avatar

@penelope2066 achaaaaa 🤭

20. okt 2019
avatar

To fakt? Take pieskove ponozky? Bez predprania? Bez drhnutia? IBa tie disky? :-O
Lebo moje deti maju taketo ponozky denno denne (vratane toho pol pieskoviska v topankach).
Aky program si dala? Lebo ak su tie discs fakt taketo zazracne, bezim pre ne este dnes! 🙂

23. okt 2019
avatar

@ichbinich normalne bez všetkých priprav pred praním.... len som hodila do pracky, zapla program na 60 '(perie mi to 1hod a 40 min) a vytiahla toto... sama som bola prekvapená lebo predtym som. take prala v perwole a nešlo to dole az som ich nechávala uz iba na nosenie doma(aby si nemysleli, ze davam spinave ponozky)

23. okt 2019
avatar

@katarina1984
OK, kupujem a skusam, lebo to predpieranie ponoziek mi pekne povedane lezie hore krkom uz 😀
A pieskoviskova sezona je este furt v plno prude 😀
Lebo prasky, gely a kapsule a kadejake oxi zazraky som uz skusala, ale nenasla som nic ine ako stare zlcove mydlo a rucnu makacku...
Vdaka!

23. okt 2019