Prosím poraďte
katarinacopakova
autorStretla som chapa myslela som ze dobrého chlapa v skratke nebudem rozoberať minulosť hodila som do praxe mala som dkvey plat kúpila som byt prerobila s rodinou mam vlastne auto zvládala som život s dvoma deťmi sama a potom prišiel priateľ prišla som o robotu lebo som otehotnela sľúbil ze sa o nás postará... ale opak je pravdou z roboty ho nevypaltili 2 mesiace domacnost ťahám z materskej súrodencom som dlžná 10 000 za bty a on ma nechce pustiť do roboty lebo jemu sa nechce starať o deti
Dnes o 21:15
katarinacopakova
autorTo je len v skratke
Dnes o 21:15
@katarinacopakova
To je len v skratke
@katarinacopakova Takže deti máš 2+1,nielen dvoch chalanov. Byt je tvoj, tak priateľovi môžeš dať podmienku:bud sa postará o deti, alebo nech si hľadá byvanie a ty si najmi opatrovateľku.
Dnes o 21:41
Od rozvodu som si prešla všetkým zlým mam dvoch chalanov 10 a 13