Ahojte kucharky, prosim vas, uzivatelka nyusika viackrat sem davala natierku z Nivy a smotany na slahanie. A ja to neviem nikde najst. Nerobite niekto presne podla toho receptu? V natierke bola len niva a smotana...to neviem, ci treba mixovat, ponornym ci obyc.mixerom...
Nebola to omacka, bola to natietka na chlebicky ci jednohubky
Obycaknym to zmiesas iba ak nivu nastruhas.
Ved je jedno ako ju urobis.
Uz som to urobila...nestruhala som nic, ponornym mixerom som mixovala a vzdy po troske som prudala smotanu. Je to krasne kremove🙂
Nebola to omacka, bola to natietka na chlebicky ci jednohubky
@katarinakatka57 ježiš hej nejak zle som to čítala 🙈
Ale musíš kúpiť značkovú nivu, nyusi už nemá účet
Inak ja som nič nemixovala sa to pekne roztopilo
@stellarstar to fakt? Odkedy a preco?
@stellarstar to fakt? Odkedy a preco?
@michaela175 minulý či predminulý týždeň? Už presne neviem jej zmazali účet. Ak dáš hore do vyhľadávača jej meno možno nájdeš ešte príspevky o nej ( aj iné sa pýtali na ňu a na stene ju riešili tuším aj v diskusii )
@michaela175 minulý či predminulý týždeň? Už presne neviem jej zmazali účet. Ak dáš hore do vyhľadávača jej meno možno nájdeš ešte príspevky o nej ( aj iné sa pýtali na ňu a na stene ju riešili tuším aj v diskusii )
@stellarstar 🫣 nenaslo mi, asi zle pisem jej meno ale teda som prekvapena. Vdaka za info.
@michaela175 minulý či predminulý týždeň? Už presne neviem jej zmazali účet. Ak dáš hore do vyhľadávača jej meno možno nájdeš ešte príspevky o nej ( aj iné sa pýtali na ňu a na stene ju riešili tuším aj v diskusii )
@stellarstar myslim ze uz aj ta diskusia o nej bola vymazana.
@stellarstar 🫣 nenaslo mi, asi zle pisem jej meno ale teda som prekvapena. Vdaka za info.
@michaela175 ani mne asi už vymazali
@stellarstar myslim ze uz aj ta diskusia o nej bola vymazana.
@maryetta hej určite
@stellarstar to fakt? Odkedy a preco?
@michaela175 pretože hlavne bola priama k tu položeným jednoduchým otázkam, čo považujem za + pre matky, aby sa naučili klásť otázky.. .občas bola drzá, vedela dosť dobre uraziť, ale na druhej strane aj dobre poradiť, pomôcť. Viem, že bola viac x upozornena a asi niekomu praskli nervy, dostala stopku. Mne napr. jej pohľad na nejaké veci, udalosti sedel. No nie vždy. Ale popravde mi jej komentáre tu chýbajú. A je pekná žena, čo musím uznať.
@michaela175 pretože hlavne bola priama k tu položeným jednoduchým otázkam, čo považujem za + pre matky, aby sa naučili klásť otázky.. .občas bola drzá, vedela dosť dobre uraziť, ale na druhej strane aj dobre poradiť, pomôcť. Viem, že bola viac x upozornena a asi niekomu praskli nervy, dostala stopku. Mne napr. jej pohľad na nejaké veci, udalosti sedel. No nie vždy. Ale popravde mi jej komentáre tu chýbajú. A je pekná žena, čo musím uznať.
@zuzana2910 fuuuha! To fakt ju vymazali?! Bola tu roky, vo vela skupinach, rozhladena baba.... urcite su aj drzejsie a priamejsie mamicky nez ona. MK som mala rada preto, lebo nic nerecenzoval, dalo sa tu pisat veci priamo, co bola vyhoda oproti cenzure na FB. Casy sa asi menia.... skoda 😪
Prosim ta - asi aky pomer ten nivy a slahack.smotany? znie to super, este som o takejto nepocula, ked len prilievas slahacku
Prosim ta - asi aky pomer ten nivy a slahack.smotany? znie to super, este som o takejto nepocula, ked len prilievas slahacku
@blondiee83 mala som jednu nivu klas.trojuholnik, a 180 ml smotany. Ale vtedy ona to tak lepsie napisala, co ako, aj pomery tam pisala....
Prosim ta - asi aky pomer ten nivy a slahack.smotany? znie to super, este som o takejto nepocula, ked len prilievas slahacku
@blondiee83 Ja robím tak, že na panvici zahreje smotanu a potom pridám nivu. Roztopíme a premiešavam, až pokým nemá požadovanú hustotu. Nám chuti takto urobená. Po vychladnutí používam ako pomazánku.
@blondiee83 Ja robím tak, že na panvici zahreje smotanu a potom pridám nivu. Roztopíme a premiešavam, až pokým nemá požadovanú hustotu. Nám chuti takto urobená. Po vychladnutí používam ako pomazánku.
@katarinakatka57
@abbey1 Dakujem dievcata - vyskusam obe - my sme velmi natierkovi 🙂
Ja som tuto slahackovu verziu robila, ale nam nechutila, bolo to strasne mastne. Robievam z nivy a cream cheese, do toho trosku mlieka na zriedenie.
A nyusika tu chyba aj mne, hoci obcas vedela byt riadne ostra, mala rozumne nazory a vedela poradit. Skoda jej odchodu.
Ja robím aj so smotanou na varenie 12% a dám asi polku kelímka a celý syr niva. Manžel so synom zbožňujú.
Ale musíš kúpiť značkovú nivu, nyusi už nemá účet
Inak ja som nič nemixovala sa to pekne roztopilo