icon

baby prosim vas v Novom Targu su trhy aj v nedelu?

avatar

Kedysi byvali,ale malo stankov.

11. nov 2022
avatar

Na FB majú stránku a tam včera písali že pozývajú na trhy vo štvrtok, sobotu aj nedeľu. A jedna pani sa pýtala že koľko stánkov je v nedeľu a odpovedali jej že veľa.
Ja idem zajtra ak chces sa tam popytam

11. nov 2022
avatar

@drobcek26l jooooj bola by si velmi mi la ... dakujem krasne

11. nov 2022
avatar

@katrena7777 jasné a aké stánky konkrétne ťa zaujímajú či budú otvorené

11. nov 2022
avatar

@drobcek26l iba vianocne stromceky

11. nov 2022
avatar

@katrena7777 ok to skúsim zistiť 👍

11. nov 2022
avatar

@drobcek26l zlatá ..

11. nov 2022
avatar

@drobcek26l a keby si mne zistila cenu stromceka 220 cm a vacsi ... tak by si bola najsamlepsia👍

11. nov 2022
avatar

Boze prosim aj mne dajte vediet oh´adom stromcekov 😂 potesia aj nejake fotky musim stareho presvedcit zatial ani pocut nechce

11. nov 2022
avatar

My sme boli pred dvomi týždňami a 3D stromček sme vzali 160 cm za 50€

11. nov 2022
avatar

@ferianca
@kikuska555 baby nieje problém pofotim vám zajtra a dám vedieť

11. nov 2022
avatar

@katrena7777
@ferianca
@kikuska555
Dievčatá bolo tu asi 8 stánkov so stromčekmi 5 mi povedali že tu budú aj zajtra ostatní že nie. Jedna pani mi povedala že asi tak polovica trhu funguje aj v nedeľu.
Cena stromčekov 220cm je okolo 55€

12. nov 2022
avatar
12. nov 2022
avatar
12. nov 2022
avatar
12. nov 2022
avatar

@drobcek26l ty si fakt úžasná.... ďakujem krásne

12. nov 2022