icon

Žienky prosím Vás čo na ovčie kiahne? Viem, že fenistil, zatial sme bez teploty

avatar

Ak bude teplota,tak paralen/panadol ... A ja som potierala roztokom Tantum verde

25. feb 2017
avatar

Ja som natierala obyčajnou Alpou a úplne super priebeh.

25. feb 2017
avatar

Radsej zodac ako fenistil,je to silnejsie antihistaminikum.A skvely aj preplach v hypermangane.Ale to uz az ked sa nebudu tvorit nove pupaky.

25. feb 2017
avatar

nam odporucali betadine

25. feb 2017
avatar

Hlavne nedávať lieky na báze ibuprofenu, môžu zhoršiť priebeh..

25. feb 2017
avatar

Zatial sme bez teploty, myslim ze ta byva hned na zaciatku?

25. feb 2017