Žienky prosím Vás čo na ovčie kiahne? Viem, že fenistil, zatial sme bez teploty
Ja som natierala obyčajnou Alpou a úplne super priebeh.
25. feb 2017
Radsej zodac ako fenistil,je to silnejsie antihistaminikum.A skvely aj preplach v hypermangane.Ale to uz az ked sa nebudu tvorit nove pupaky.
25. feb 2017
nam odporucali betadine
25. feb 2017
Hlavne nedávať lieky na báze ibuprofenu, môžu zhoršiť priebeh..
25. feb 2017
katulka74
autorZatial sme bez teploty, myslim ze ta byva hned na zaciatku?
25. feb 2017
Ak bude teplota,tak paralen/panadol ... A ja som potierala roztokom Tantum verde