icon

ZienkY tie co pestujete chilli , ako ho prosím susite.. mam ho na plechu ale zda sa mi, ze mi plesnivie..
Mam ho zavesiť na špagát???
Dakujem za rady...

avatar

Ano moja svokra tak susi

30. aug 2017
avatar

Áno, navliect na nitku

30. aug 2017
avatar

Tiez navlikam ihlou na nitku a tam susim niekde zavesene

30. aug 2017
avatar

na hrubej nitke mám a visí na lustri v kuchyni

30. aug 2017
avatar

Navliect na nit a natiahnut niekde na svetle miesto bez priameho slnka.susim tak aj papricky aj huby

30. aug 2017
avatar

@janinah Presne ako u nas.😁😉

31. aug 2017