ZienkY tie co pestujete chilli , ako ho prosím susite.. mam ho na plechu ale zda sa mi, ze mi plesnivie..
Mam ho zavesiť na špagát???
Dakujem za rady...
Áno, navliect na nitku
30. aug 2017
Tiez navlikam ihlou na nitku a tam susim niekde zavesene
30. aug 2017
na hrubej nitke mám a visí na lustri v kuchyni
30. aug 2017
Navliect na nit a natiahnut niekde na svetle miesto bez priameho slnka.susim tak aj papricky aj huby
30. aug 2017
Ano moja svokra tak susi