Nádhera 🙂
24. mar 2016
Ozaj velmi pekný 🙂
24. mar 2016
podla toho kde byvas a ake velke mas auto a ci budes mat len jeden kocik, alebo neskor dva..
24. mar 2016
Je to na tebe,ked sa ti páči🙂neváhajtneváhajt.Ja som pri prvom dieťatku nemala Stokke no teraz pri druhom áno už ho máme kúpený🙂
24. mar 2016
katy555
autorpotrebovala by som vediet ake s nim mate skusenosti 🙂 niektore hovoria,ze je nestabilny atd. ,stale nad nim rozmyslam ,cakam na 80 % princeznicku tak by som samozrejme brala tuto kombinaciu purple 🙂
24. mar 2016
katy555
autorUz som sa pridala,dakujem 🙂
24. mar 2016

Najkrajsi 😍