icon
1 / 1
avatar

Mojej dcére tak začala "medová chrasta" - pozri na nete, potom jej to začalo mokvať, museli sme ísť k lekárke.

Dnes o 15:20
avatar
kaya111
autor
@mimimoje

Mojej dcére tak začala "medová chrasta" - pozri na nete, potom jej to začalo mokvať, museli sme ísť k lekárke.

@mimimoje no ona to mala také skôr suché, posielali sme vazelinou. Bolo to cervene a nesvrbelo. Teraz začalo aj svrbietca zmenilo farbu tak do hnedá. Uvidíme, ak sa to nezlepší pôjde k dr.

Dnes o 15:33
avatar

Zajtra k dr,nech jej tam neostane fľak,to je uz asi na kortikoidovu masť.

Dnes o 15:45
avatar

Presne toto som mala po deodorante Rexona, potom mi to aj scervenalo, dost to svrbelo. Mala som stastie, flak mi neostal.

Dnes o 16:01
avatar
kaya111
autor
@kinderko93

Presne toto som mala po deodorante Rexona, potom mi to aj scervenalo, dost to svrbelo. Mala som stastie, flak mi neostal.

@kinderko93 aj ona používa Rexonu

Dnes o 16:07
avatar

Mne na toto pomohol infadolan , ale natierať stále, aby to nebolo suché. A za pár dní to zmizlo 🙂

Dnes o 17:14
avatar
@kaya111

@kinderko93 aj ona používa Rexonu

@kaya111 nech ju skusi vynechat a sledujte, ci sa to bude zlepsovat.. ak mozem odporucit ak chce antiperspirant, tak dove alrbo deodorant Fa (aj Playboy je dobry, krasne vonia a nesposobuje alergiu, teda aspon mne, a ja mam dost citlivu kozu)

Dnes o 17:28
avatar
kaya111
autor
@kinderko93

@kaya111 nech ju skusi vynechat a sledujte, ci sa to bude zlepsovat.. ak mozem odporucit ak chce antiperspirant, tak dove alrbo deodorant Fa (aj Playboy je dobry, krasne vonia a nesposobuje alergiu, teda aspon mne, a ja mam dost citlivu kozu)

@kinderko93 aj ona ma citlivú. Ale Rexonu už používa dlho, no vynecháme

Dnes o 17:48
avatar
@kaya111

@kinderko93 aj ona ma citlivú. Ale Rexonu už používa dlho, no vynecháme

@kaya111 pravda, radsej vynechajte.. moze sa stat, ze casom pride na to alergia.. no ja som hned dostala alergiu

Dnes o 17:53
avatar
kaya111
autor
@monciika

Mne na toto pomohol infadolan , ale natierať stále, aby to nebolo suché. A za pár dní to zmizlo 🙂

@monciika ďakujem. Pôjdem zajtra kúpiť

Dnes o 19:25