icon

Prosím, neviete čo to je? Dcére sa urobilo na zadnej časti ruky smerom od pazuchy. Myslela som, že to je osuchane, ale začalo ju to aj svrbiet

avatar

Mojej dcére tak začala "medová chrasta" - pozri na nete, potom jej to začalo mokvať, museli sme ísť k lekárke.

Dnes o 15:20
avatar
kaya111
autor
@mimimoje

Mojej dcére tak začala "medová chrasta" - pozri na nete, potom jej to začalo mokvať, museli sme ísť k lekárke.

@mimimoje no ona to mala také skôr suché, posielali sme vazelinou. Bolo to cervene a nesvrbelo. Teraz začalo aj svrbietca zmenilo farbu tak do hnedá. Uvidíme, ak sa to nezlepší pôjde k dr.

Dnes o 15:33
avatar

Zajtra k dr,nech jej tam neostane fľak,to je uz asi na kortikoidovu masť.

Dnes o 15:45
avatar

Presne toto som mala po deodorante Rexona, potom mi to aj scervenalo, dost to svrbelo. Mala som stastie, flak mi neostal.

Dnes o 16:01
avatar
kaya111
autor
@kinderko93

Presne toto som mala po deodorante Rexona, potom mi to aj scervenalo, dost to svrbelo. Mala som stastie, flak mi neostal.

@kinderko93 aj ona používa Rexonu

Dnes o 16:07
avatar

Mne na toto pomohol infadolan , ale natierať stále, aby to nebolo suché. A za pár dní to zmizlo 🙂

Dnes o 17:14
avatar
@kaya111

@kinderko93 aj ona používa Rexonu

@kaya111 nech ju skusi vynechat a sledujte, ci sa to bude zlepsovat.. ak mozem odporucit ak chce antiperspirant, tak dove alrbo deodorant Fa (aj Playboy je dobry, krasne vonia a nesposobuje alergiu, teda aspon mne, a ja mam dost citlivu kozu)

Dnes o 17:28
avatar
kaya111
autor
@kinderko93

@kaya111 nech ju skusi vynechat a sledujte, ci sa to bude zlepsovat.. ak mozem odporucit ak chce antiperspirant, tak dove alrbo deodorant Fa (aj Playboy je dobry, krasne vonia a nesposobuje alergiu, teda aspon mne, a ja mam dost citlivu kozu)

@kinderko93 aj ona ma citlivú. Ale Rexonu už používa dlho, no vynecháme

Dnes o 17:48
avatar
@kaya111

@kinderko93 aj ona ma citlivú. Ale Rexonu už používa dlho, no vynecháme

@kaya111 pravda, radsej vynechajte.. moze sa stat, ze casom pride na to alergia.. no ja som hned dostala alergiu

Dnes o 17:53
avatar
kaya111
autor
@monciika

Mne na toto pomohol infadolan , ale natierať stále, aby to nebolo suché. A za pár dní to zmizlo 🙂

@monciika ďakujem. Pôjdem zajtra kúpiť

Dnes o 19:25