odpadnem hned asi:D hahahaha :D
5. dec 2014
Booooze nemôžem sa prestať smiať🙂))))..až normálne slzy mám:DDDDDD
5. dec 2014
😂😂😂 pevne verim, ze nieco taketo sem nebudem musiet o 3 tyzdne dat 😂 Minuly rok sme mali len 1 fenku, tak sme to nejako ukocirovali (sem tam zmizol nejaky pernik zo stromceka) teraz mame uz 2, tak som zvedava 🙂
5. dec 2014

:D ZAŽILI SME TAKŽE PRESNE VIEM AKÝ JE TEN POCIT .....