Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  ...voda príjemných 7st.☺️🤭😉

  ..v dnešnom svete,kde väčšina pesničiek znie skoro rovnako či sú preraábkou niečo starého (a apropo ten originál je aj tak stále naj 😉🤫)si treba o to viac vážiť skupiny a počúvať hudbu ako táto.. kde texty dávajú zmysel a v spojení s nástrojmi a spevom sú dokonalé a pritom tak jednoduché 🖤..sú to skupiny, ktoré nepočuť tak často (alebo vôbec) v komerčných rádiách... prečo?🤷🏾‍♀️je na zamyslenie.. ešteže je tu FMko😉🤫... niektorí by sa divili koľko naozaj dobrých slovenských vecí tam je počuť 😉
  🖤Billy Barman 🖤

  ...naša prváčka 🥲😍😭

  ..zajtra pre pani učiteľku (prvýkrát 🥲)

  ... prvý gratulant 🐶😍😘

  ..musím sa pochváliť 🤭..nieje dokonalá..ale torta je celá moja výroba 😉😊

  ..🎊🎉tak teda dieťa naše prajeme ti v živote..aby si vždy išla za svojím srdcom,ale občas sa riadila aj rozumom😉...bola pokorná... tolerantná...
  ...bola spokojná aj keď niečo nieje perfektné..nikdy sa neponižovala a verila si☝🏼..a samozrejme veľa zdravíčka,šťastíčka , lásky a božieho požehnania (na východe sa to takto stále vraví 😉).. ľúbime ťa a stále budeme za tebou stáť ❤️..si naše všetko ❤️

  .. kočky naozaj.. potrebujem radu..chcem upiecť tortu (mám aké také skúsenosti)..chcela by som takýto typ (nahá torta)..
  ..ale potrebujem ísť na istotu...keďže mám v práci len deň voľna a nestíham piecť tortu na skúšku 😂..

  .. poprosím recept na super korpus 🙏
  ..a takisto recept na krém 🙏 ...chcela by som buď to parížsky alebo mascarpone...+maliny 😉
  ..nejaký váš osvedčený.. čo proste funguje na 100percent..
  ... ďakujem vopred 😉😘

  nikki2201
  Správa bola zmenená    4. aug 2021    

  ..❤️asi najkrajšie miesto aké som videla - Banka lásky(Banská Štiavnica)❤️

  ... ❤️Kalvária (Banská Štiavnica)❤️

  ...❤️ Banská Štiavnica ❤️

  ... nádherné mesto ❤️..nadherné prostredie❤️..úžasné spomienky❤️.. Banská Štiavnica

  ....tak je za nami jedna z etáp života detí...bye-bye škôlka..😢...
  .. začína sa nám opäť kúsok " iný život".
  ..ja ako mama mám aj obavy,že ako to Vivi bude zvládať (niežeby nemala na školu,to ani náhodou),ale ako bude zvládať celkovo ten iný systém..už to nebude👉🏼 prídem si ,hrajem sa, papáme a ideme spinkať (ona nikdy nespala 🤣🤭aj keď v škôlke ostala spať ,kukala na učky ako sova 🤣)od mala má takýto vypracovaný režim 🤣🤭👌🏼..
  ..už to nieje úplne to malé dievčatko, ktoré som s obavami viedla do škôlky,že ako to dá bez svojej mamky 😢😭(to bolo doma revu-mojho 🤭)..ale s obavami ju budem ako mama viesť aj prvýkrát do školy...to už je asi údel matky...a celkovo nás rodičov..strach o deti ostáva do konca života...
  ...ale toto naše decko krásne je už teraz tak rozumné, že sa nebudem musieť obávať a bude z nej aj napriek tejto trošku inej dobe ako si ja pamätám ako tínedžer vychovaná, pokorná a bude si vážiť tak nejakého riaditeľa ako aj "obyčajného" vrátnika...
  ...lebo toto sa v tomto svete trochu stráca...

  ..a verím v to,že je natoľko rozumná a nebude sa porovnávať ako žena ☝🏼(sama viem o čom hovorím 😉),lebo opäť sa budem opaľovať,ale ja ako tínedžerka si nepamätám žeby som riešila také "problémy" ako riešia teraz dnešné dievčatá 🤷🏾‍♀️ ..ale už idem ďaleko,veď bude iba prváčka na základke🤭🤣

  ...coffee... káva...

  Prosím o radu..tie, ktoré sa vyznáte v rastlinách.

  Obrázok číslo 1.
  Kúpila mi to mama s tým,že jej povedali,že je to aloe Vera (mne to príde ako kaktus,ale asi aj aloe je niečo ako kaktus😂)dedko mal takéto ale v gigantických rozmeroch vonku,že som si na tom neraz ako dieťa skoro oko vypichla 🤦🏾‍♀️.. takže otázka znie,treba ti presadiť?alebo je to možné pestovať aj takto v malom alebo teda aspoň kúsok do väčšieho presadiť?..ja to nechcem mať také gigantické ako si to pamätám u dedka 😂

  Obrázok číslo 2.
  Čo to je? netuším a neviem tým pádom ako sa o to starať🤦🏾‍♀️🤷🏾‍♀️
  Obrázok číslo 3.
  Je to aloe Vera,ale rastie mi nejako do výšky 🤷🏾‍♀️neviem, môžem to strihať alebo ako to ukľudniť?a tiež treba ti presadiť do väčšieho?alebo je postačujúce ho mať takto v malom 🤔

  Ďakujem za každú radu 😉🙏💯

  ..krásne sviatky prajem 🐰🐣

  ... apríl...

  ... keď sa mi chce robiť raňajky 🤭😉

  ...Azalka♥️

  ...moja premena..
  Ja a vlasy?...kto má ako tak pozná vie, že proste sa o vlasy starám ...a rada😉,ale ako to býva somnou..som večne nespokojná 🤦🏾‍♀️..a stále akú premenu urobím sa mi v momente alebo pri najlepšom na druhý deň nepáči 🤦🏾‍♀️🤷🏾‍♀️ už som raz taká 😂...
  .. prednedávnom som to dala celé na tmavo, že predsa je to najprirodzenejšie k mojej pôvodnej farbe..ale ako tušíte..nebola som spokojná.. cítila som sa staro a tak mdlo(áno viem, mať moje problémy 🤔)..tak som si nechala urobiť balayage v kaderníctve (niekedy v decembri)no nebolo to stále to čo som chcela..tak keďže všetko je zatvorené a mne to nedalo..dala som sa na cestu premeny ja sama💪🏼..toto je výsledok "na poprvé"..a úprimne som spokojnejšia ako od kaderníčky-tym nechcem nikoho uraziť☝🏼,ale nič ma nevie viac vytočiť ako keď mi kaderníčka povie, že toto sa nedá,to nebude také ako chcete...okej chápem,nedá sa to urobiť presne podľa obrázku (asi každá chodíme s obrázkami ku kaderníčke🤭a majú to veľmi radi🙄),ale nechcem to zadarmo a to si pýtajú myslím,že dosť za takéto premeny tak prečo by sa to nemohlo nato aspoň kúsok podobať?🤷🏾‍♀️...
  ..takže som to stiahla na 2x a nafarbila..
  .. samozrejme to ešte nieje koniec..
  ..cca o mesiac to stiahnem ešte raz a uvidíme či nebudú "oči pre plač"..
  .. cítim sa ale lepšie v takýchto svetlejších vlasoch..akosi mladšie 🤔🤭

  ...moje kočky ♥️☺️

  ... naša LUNA (vedúca)

  nikki2201
  24. aug 2020    Čítané 201x

  ...moja voňavá skúsenosť so značkou Coccolino

  Ahojte,

  dostala som možnosť vyskúšať výrobky značky Coccolino a úprimne som sa potešila, lebo ja proste milujem vôňu vypranej bielizne - a milujem prať ;)

  Poďme si ich predstaviť...

  1. Coccolino intense - Fresh sky (aviváž)
  2. Coccolino parfume deluxe - Heavenly nectar(aviváž)
  3. Coccolino care Color - tekutý prací prostriedok

  ...kde začať?

  Samozrejme, ako som dostala krabicu na testovanie, hneď som všetky výrobky otvárala a ovoniavala... Aaach, tá vôňa, čo vám budem písať, škoda, že sa nedajú článkom prenášať aj vône.

  Tak sa vám budem snažiť aspoň opísať, ako ktorý výrobok u mňa fungoval a ako na mňa zapôsobil.

  ...poďme na to...

  1.Coccolino intense - Fresh sky

  Kto má pozná, vie, že ja milujem, keď bielizeň vonia a je ju cítiť na kilometre ;) Koľko u nás bolo výmen názorov práve kvôli tomuto ;)

  ...táto aviváž je veľmi príjemnej a zároveň intenzívnej vône (sú naozaj super koncentrované), je taká "fresh", ako aj znie jej názov (fresh sky).

  ...je bielej farby, pre niekoho asi nepodstatná informácia, ale ja mám občas pocit, že tie farebné aviváže farbia bielizeň.

  ...je vhodná pre osoby s citlivou pokožkou či pre deti.

  ...vôňa je naozaj dosť intezívna, ale zároveň jemná, a tak stačí použiť naozaj iba jednu odmerku (čo ja bežne používam viac).

  ...čo sa týka výdrže vône, tá je slušná, veci mi s pridaním aviváže vydržali "voňavé " naozaj dosť dlho, či už boli zo sušiaku dané rovno do skrine, kde krásne prevoňali všetky veci v nej, alebo ak som danú vec mala na sebe, tak aj napriek parfumu ju bolo cítiť, čo u mňa nebýva často.

  Takže naozaj verím slovám, že vôňa je dlhšietrvajúca, chválim ;)

  Vôňa mi dosť pripomína časy, keď bola dcérka malá a prala som jej veci v podobne aromatickom prášku, ja to volám, že je to tzv. "vôňa bábätka".

  A takisto len tak potichu poviem, že mi pripomína jednu modrú aviváž inej značky, ktorú som jeden čas milovala, ale ako to býva, všetkého veľa škodí a istý čas ju nepoužívam. Rada už aviváže mením.

  Veci sú po vypraní mäkké - čo aj od aviváže očakávam.

  Ja periem teda dosť často a nemôžem povedať, že by som si všimla nejaké vyblednutie farieb alebo niečo podobné.Takisto nemôžem zatiaľ povedať, že by farby praním trošku ožili (ako pri niektorých pracích prostriedkov sľubujú), ale podľa mňa tieto výrobky testujem krátko na to, aby som tvrdila, že je to tak na 100 %.

  Táto aviváž bola mojím favoritom z týchto troch skúšaných od začiatku, no napoviem, že potom sa to kúsok zmenilo.

  A v neposlednom rade musím naozaj pochváliť vrchnák 🙂... áno, vrchnák.

  Je trošku iného tvaru ako mávajú bežné aviváže (aspoň si myslím), otvára sa ťažšie, čo tiež chválim a beriem to ako ochranu pred menšími deťmi, ktoré ja už síce nemám, ale kebyže mám, som za to rada.

  A čo som si všimla asi iba ja, super sa nalieva do zásobníka práčky, naozaj ja bežne vylejem aviváž pri dávkovaní vedľa ku prášku alebo úplne mimo práčky :( A naozaj, či veríte alebo nie, pri tomto "vrchnáko-dávkovači" sa mi to nestalo ani jeden raz.. Zázrak?.. netuším..

  Spokojnosť?

  ...áno, nemala by som absolútne problém si túto aviváž kúpiť znova.

  2.Coccolino parfume deluxe - Heavenly nectar

  ...tak táto aviváž je na rozdiel od tej prvej viac aromatická - aspoň sa to zdá na prvý "čuch", niekto by túto vôňu prirovnal ku ťažším.

  ...a ako má v názve slovo PARFUME, tak to presne tak aj je - je naozaj ako parfum... Je to sladšia, ovocná vôňa a zároveň trocha orientálna (aspoň pre mňa), taký mix, tak si vyberte🙂

  Čo sa týka farby, je taktiež biela, teda neutrálna, čo ja chválim (opäť sa bielizeň neprifarbí).

  Výdrž vône je opäť chválihodná, tu by som povedala, že je trošku ešte viac intenzívnejšia ako u tej Fresh sky, keďže táto je parfumizovaná, naozaj ju na oblečení cítiť niekoľko dní (takže pokojne parfum odložte a šetrite si ho na neskôr).

  Píšu, že vďaka technológii Encaps je vôňa uvoľňovaná postupne a vy sa tak môžete z voňavej bielizne tešiť omnoho dlhšie! - čo sedí.

  Celkovo u oboch aviváží platí, že vôňa prádla sa šíri po celom dome 🙂, neraz sa mi stalo, že sa ma niekto opýtal, že čo to je za aviváž a koľko jej pridávam do bielizne, že tak intenzívne ju je cítiť.

  Takže, niečo na tom bude...

  Spokojnosť?

  Určite áno, spĺňa to, čo má 🙂

  A stáva sa mojím favoritom z týchto skúšaných prostriedkov ;)!

  ...a teraz posledný pán na skúšanie...

  3.Coccolino care Color - tekutý prací prostriedok

  Úprimne, nevedela som, že existuje aj prášok od značky Coccolino, ale už viem 🙂

  ...ide konkrétne o tekutý prací prostriedok (gél), čo je zase pre mňa lepšia voľba ako klasický "prášok" (aj keď sa tvrdí, že tieto gélové nie sú také silné ako tie klasické, ale to nie je nijako dokázané - zatiaľ, takže jedna baba povedala...).

  ...čo sa týka farby, je svetlomodrý (ako väčšina práškov), je veľmi príjemnej a nevtieravej vône, pekne sa rozpúšťa a neostáva na oblečení. Už sa mi stalo totiž, že aj gélový prášok mi ostal na oblečení (v podobe fľakov) či v bubne práčky ostala po prostriedku nejaká divná gélová hmota.

  Obsahuje unikátnu technológiu Care Serum, ktorá preniká do hĺbky vlákien bielizne, posilňuje ich štruktúru a zachováva ich pružnosť.

  A kto nerád žehlí, ruku hore! Lebo tento prášok zároveň uľahčuje žehlenie a znižuje mieru krčivosti bielizne.

  ...vôňou mi opäť (ako aj aviváž Fresh sky) pripomína prostriedky, ktoré používajú zvyčajne mamičky pre svoje bábätká, bude to tou jemnou vôňou. Skúšala som prať veci iba s týmto práškom - bez aviváže - a musím povedať, že bielizeň voňala veľmi príjemne, ale, samozrejme, menej intenzívne ako s avivážou.

  No chcela som tým povedať, že komu vadí príliš voňavá bielizeň, môže staviť pokojne na tento prášok.

  A to neboli veci po ňom nejako extra tvrdšie, ako to býva, keď vyperiete veci bez aviváže. Neboli síce ani úplne mäkkučké, ale pokojne s jedným prižmúreným okom môžem povedať, že aviváž pri tomto prášku nie je potrebná (kto je proti aviváži, napr., sú aj takí).

  Farby na bielizni nijako nevybledli (počas testovania), takže podľa mňa tento prášok farby zachováva.

  A teraz asi najdôležitejšia vec, ktorá asi každého zaujíma najviac pri práškoch.

  A čo škvrny?

  ...ako každá mama aj ja riešim škvrny dennodenne - klasické a lá:,,Oou, mami, som sa oliala, som spadla, neviem čo sa stalo a zrazu je na tričku škvrna ako šľak." Tak na tieto škvrny má každá mama doma nejaký ten prípravok proti škvrnám, ale najlepšie by bolo, keby toto zvládol rovno prací prášok, čo je väčšinou nemožné a stále je potrebné ku prášku pridať niečo málo na škvrny.

  Tento prášok pokojne prirovnávam ku práškom iných svetoznámych značiek...

  Zvláda v pokoji bežné "fľaky", čo život prinesie, no s horšími škvrnami to také ľahké nie je a tam je potrebné to predprať či použiť nejaký ten prostriedok na odstránenie škvŕn alebo danú vec nechať namočenú trebárs na noc (bežná klasika). Ale vôbec mu to neuberá na pozitívnom hodnotení, keďže zatiaľ som nemala prášok, ktorý by si poradil so zaschnutými škvrnami hneď a zaraz.

  A spokojnosť?

  Ak to mám vyjadriť v percentách, tak dávam mu 90 % zo 100 % (stále čakám na zázračný prášok, ktorý vyperie aj nevyprateľné škvrny;)).

  ...pár slov na záver - zhrnutie...

  Snáď to nikto nebude brať tak, že keď som niečo dostala zadarmo testovať, budem to, samozrejme, chváliť... Pokojne vytknem aj negatíva.

  No tu nemám aké, ibaže prášok nie je zázračný a nevyperie úplne všetky škvrny a hneď🙂 Nie som pri ňom síce na 100 % presvedčená, že je dokonalý (ale to nie som pri nijakom), ale chválim ho. Bežné škvrny odstráni a veľmi jemne a príjemne vonia (sú prášky - aj tie drahšie, ktoré mi absolútne nevoňajú a škvrny nezmiznú vôbec alebo minimálne), farby po vypraní neblednú, aj keď veľakrát suším veci na slnku.

  - čo sa týka aviváže, tam je to naozaj iba pozitívne a aj keby som chcela, nemám čo vytknúť.

  - sú príjemne parfumované, intenzitu vône je vidieť (cítiť) na výdrži a dávkovať stačí naozaj minimum.

  Som naozaj veľmi vdačná za túto príležitosť vyskúšať túto značku. Určite to nie je poslednykrát, čo som si kúpila výrobky tejto značky. Možno to nie je tá najlacnejšia značka v drogérii, ale určite to za tie peniažky stojí.

  Ďakujem @konik_testuje 💙

  Ďakujem Coccolino ♥️

  #test_coccolino  #recenzia

  nikki2201
  Správa bola zmenená    15. aug 2020    

  #test_coccolino
  ..tak prišlo na rad trochu si "promluvit"o aviváži značky Coccolino..ja konkrétne som dostala za úlohu testovať okrem inej aj túto (intense parfume) Deluxe Heavenly nectar... musím uznať,že keď som krabicu na testovanie rozbalila a uvidela čo idem testovať.. samozrejme som hneď otvárala vrchnáky a ovoniavala..tak mi voňala viac tá druhá (fresh sky, modrý)lebo mi pripomína jednu aviváž inej značky, tiež modrú😉..ale časom som si akosi viac obľúbila túto..je síce aromatickejšia,ale tak veľmi príjemne.. žiadne ťažké vône..(ale ja mám rada aj orientálne parfumy takže..s ťažkými vôňami nemám problém 🤭)..no táto aviváž je naozaj nato ako je aromatická je aj príjemná zároveň 👌😍..a naozaj dávam iba jeden vrchnák 😳🤣ja a jeden 🤦🏻‍♀️tá kdeeee 🤣.. naozaj to stačí..lebo moja babka mi minule kričala pod terasou,že preboha koľko dávaš tej aviváže,že to cítiť až ku bránke🤣👌.. a ešte ku vrchnáku..veľmi zaujímavý tvar..taký som nevidela ešte asi 🤔..a páči sa mi,že ide ťažko otvoriť..teda je tam nejaký systém"click"..ja síce nemám už malé deti 🤔,ale našu dcéru hocičo ešte nepadne 🤣🤦🏻‍♀️

  nikki2201
  Správa bola zmenená    13. aug 2020    

  #test_coccolino

  ...skúšam , periem..💪
  .. milujem keď prádlo krásne vonia 😍👌,že ho cítiť na kilometre 😍
  ..tento prášok mi zatiaľ príde "good".. vôňou mi pripomína časy keď bola naša dcera malý dzuk a prala som jej prádlo podobným práškom 😍🤗 takže sa stále usmievam pri ovoniavaní prášku (nie nefetujem ho🤣🤭🤣)..čo sa týka škvŕn..tak tie bežné, klasické, ktorým sa nedá vyhnúť (viete ako ..a to nehovorím o malej ale o manželovi,ten je väčšie prasiatko 🤣🤫🤭)..tak tie pekné odstráni..no tie , ktoré každá mamička či manželka neznáša idú ťažko aj týmto práškom..ale tu mi nepomôže ani ten praslávny odstraňovač škvŕn 🤫🤭..ale všimla som si,že ak sa to periem viackrát idú aj takéto škvrny preč..teda sa sperú alebo ako to nazvať..zatiaľ toľko..😉🙏.. píšeme si😉

  ... ďakujem za možnosť testovania 🙏👌😉..
  ..sama som zvedavá aj keď značku Coccolino samozrejme poznám (ale prášok od nich som ešte neskúšala 🤔😉)

  #test_coccolino

  .. neprešlo ešte veľa času odkedy nám naša Jessie odišla 😥🤦‍♀️.. a nikdy nezabudneme 🙏ale sme ľudia, ktorím proste psík doma chýba.. takže vitaj u nás Luna 😍🤗.. (krátkosrstý jazvečík.. )

  .. ani neviem ako začať.. asi úprimne.. pre mňa už veta 👉vek je iba číslo 🤔neplatí 🤦‍♀️.. proste už to nieje dvadsať a cítiť to (a to som sa ešte pred 2 rokmi cítila na 20dsať🤣), ale teraz to trošku ide do takej malej depky čo so sebou (si myslím, že keď si džabnem na ten ksicht lifting masku a hodím na to omietku som v pohode 🤣).. ako takto keby môj zovňajšok bol zrkadlom môjho vnútra 🤔(snáď chápete ako to myslím 🤣) tak by som mala tak niečo viac ako moja dcéra 🤣.. nič no ja to snáď do 40tky pochopím a zmierim sa s tým, že už proste S.... ťažko je mi to aj vysloviť.. no STARNEM 😭🤷‍♀️..
  .. a tie reči typu.. čosi vôbec nevyzeráš🤣, čo to je 33, počkaj na 40tku a podobné klamstvá 🤣milujem.. ja viem, ze ma chcete len povzbudiť, ale úprimne ma ľutujete🤣😉.. no nič prajem si veľa zdravia naozaj len to (pre mňa a moju rodinu 🙏)..
  No dobre aj veľa peňazí nech vyhrám Loto, že nebudem vedieť čo s toľkými peniazmi a natočím aj ja aspoň "2 diely" niečoho na štýl ako Plačková, že insta mama alebo čo 🤣😘..
  .. nie vážne ja všetko čo chcem mám 😉.. mám úžasnú rodinu (moju taliansku, ktorú by som nikdy nevymenila 🤣👍).. materiálne veci niesú tak dôležité, ale tiež mam čo potrebujem 🙏vlastne mám aj niečo čo nepotrebujem (asi polovicu veci v skrini 🤣🤷‍♀️asi 4 páry topánok atď 🤫🤣)..
  .. no nič končím.. vitaj 33jka, úprimne ani som ťa nechcela, ale čo už keď si tu.. prijímam ťa cez zuby😬😂😉..
  📸photo samozrejme "baj môj muž 👌"

  ..inak chcela som mať trápnu foto, tak ju mám 🤭👌😂

  ... 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1...🎉🎊
  #happynewyear#stastnynovyrok#2020#end2019#magickecislo#snadbudelepsi#tesimesa#novyzaciatok
  ... tak v prvom rade (lebo ja keď sa rozkecam tak zabudnem🤭🤣)vám chcem popriať také klišé.. aby bol ten rok "dvadsať dvadsať" lepší ako ten pred ním 🙏(ja sa nato spolieham🤷‍♀️lebo ten dvetisíc devätnásť nebol najlepší 🤦‍♀️).. ale ako sa vraví keď je človek zdravý nič mu nechýba, no v dnešnej dobe sú to aj peniaze 🤦‍♀️bohužiaľ, zadarmo vám nikto nedá nič (aj keby mohol🤷‍♀️)a keďže ceny sú v niečom podobne akokeby žijeme vo Švajci či kde tak.. 🤷‍♀️.. bohužiaľ..
  .. okej už to začína byť pesimistické 🤣🤭takže.. veľa zdravíčka, šťastíčka(pfuj pfuj idem sa dať opäť na gamblerstvo a budem podávať lotto ✊😉).. lásky, ten kto ju hľadá prajem veľa šťastia ✊a kto ju má nech sa len a len prehlbuje 😘🥰..
  .. takisto vám prajem nech sa vám len a len darí (ja si snáď konečne kúpim ten šijací stroj a začnem šiť 🤭☝️a budem bohatá 🤣).. prajem vám nech nám tie naše #littleme(rozumej deti) robia radosť stále viac a viac(lexaurin už v dnešnej dobe nieje problém zohnať 🤣🤣) .. a nech nám ten ďalší rok dá viac ako nám dal ten pred ním a nech nám vezme menej ako ten pred ním... držte sa, s mierou (hlavne nie vychodniarskou) oslávte 🤣🤭, zajtra všetci povinne von sa prejsť(zdravo žiť), menej jesť, nehádať sa atď ved ako na Nový rok tak po celý rok (tak ten jeden deň vydržte 🤣☝️🤣😉).. potom si robte čo chcete.. ďakujem za pozornosť 😘

  .. tak ešte rýchlo môžem zhrešiť🤦‍♀️😂 (ešte stíham kým nezačne Nový rok 😂😉🤭)
  .. Lotus cheesecake 🤤🙏😍..
  .. som sa s ním teda natrápila 🤦‍♀️skoro bol už v koši alebo šmarený cez terasu 🤷‍♀️.. keďže mi zo začiatku vôbec v rúre netuhol (nepiekol sa).. preto píšem dopredu, že treba byť trpezlivý ☝️🤭.. každý nech si odhade svoju rúru.. ja som piekla na cca 155st-160st.. a tak keďže sa nepiekol som to dala na 200st a vrch sa značne pripiekol (stmavol 🤦‍♀️), ale chuť to neovplyvnilo 🙏fuuuú... ale pre budúcnosť ho budem piecť pomaly a dlhšie (tento som piekla cca 1,5hodiny keď nie 2hodiny 🤔..,ale stojí zato 🤤😍.. tu je recept..

  https://varecha.pravda.sk/recepty/lotus-biscoff...

  .. no tento recept som konzultovala s jednou veľmi šikovnou mamičkou co pečie ale že masaker cheesecake 👍🙏😍🤤..ona mi tento recept pozmenila ☝️a to.. dat 500g mascarpone, 200ml šľahačky na šľahanie, 2 vajíčka, 100g kryštál.cukru.. nedávať citrón a ja som vanilkový cukor zabudla dat a nič sa nestalo 🤷‍♀️🤭... tu Lotus nátierku aj sušienky som kupovala v Bile ale majú ich vraj aj v Tescu ci v Kaufe ☝️🤔.. susienok som dala 250g teda celé veľké balenie, no masla som dala 80g (neviem koľko je ten hrnček), ale bolo to moc, nabudúce dám menej keďže tie sušienky sú sami o sebe "mastné" 🤔🤷‍♀️
  A nakoniec som nato ešte "džabla" slaný karamel od Adriany Polakovej 👍ten je naozaj úžasný 👍iný robiť ani nebudem 🙏😍
  .. tak verím, že som niekomu urobila chúťky🤭😘😉