Žienky pomoc.. Dnes sa dostavila menštruácia. A mam strašne bolesti tam dole nemôžem ani stať na nohách ani sedieť.. Ako keby som len teraz odrodila a všetko je to citlivé taky tlak cítim bolest neskutočna co to môže byť nemala som to až teraz. Mam volať dr. Alebo je to normálne diky
Keď také strasne tak volaj gynekológia ale ja napríklad po pôrode každý cyklus cítim jazvu akoby som bola pár dní po pôrode ale po 2 dňoch zmizne
Taketo zacalo mne po porode. Akoby som mala strasnu svalovicu a chcelo vnutro vypadnut von. Moja dr povedala, ze to su menstruacne bolesti. Ale mne lieky na to nepomahali. Len si sadnut na chvilu. Casom sa to zlepsilo.
Ja som mavala strasne MS a pri (vdaka cystam) laparoskopii mi zistili neskutocne zrasty po slepaku a este boh vie com este :( S par minutoveho zakroku bol 1,5 hodinovy... Odvtedy su moje MS prakticky bezbolestne... moznosti je vela, my do toho nevidime... pokial mavas MS normalnu a toto je cez, tak smer ta nemocnica. Na to tam su.
mna boli spodok az okolo konecnika, je to neprijemne, mne ale po porode klesla maternica a toto sposobuje, je to citlive vtedy...
Pokial je to skutocne bolest, ze nevies ani stat, tak smer gynekologicka pohotovost...inej cesty niet...