icon

Ahojte dievcata.Je tu niekto kdo si kupoval bioptricke okuliare v datume od 16.4. 2026 - po vcerajsi datum ?.

avatar

Áno. ale účet ti predpokladám nikto nedá len tak, buď kvôli reklamácii, alebo preplateniu (ako to ešte funguje, nemám prehľad), prípadne, ak to chceš ako doklad na súd pre výživné a pod., tak je to "zbytočné". Tiež dosť okaté, ak to bude účet z druhého konca Slovenska.

17. jún 2026
avatar
kikab11
autor
@galganka

Áno. ale účet ti predpokladám nikto nedá len tak, buď kvôli reklamácii, alebo preplateniu (ako to ešte funguje, nemám prehľad), prípadne, ak to chceš ako doklad na súd pre výživné a pod., tak je to "zbytočné". Tiež dosť okaté, ak to bude účet z druhého konca Slovenska.

@galganka ty si asi stastne rozvedena a vyuzivas vsetky benefity sveta,lebo ja nemam ani len predstavu o com trepes cize ty uz mas tieto skusenosti za sebou ale netrafila si sa ani v jednom pripade ,bola to jednoducha otazka ci si niekto kupoval okuliare nikde neni spomenute,ze potrebujem neaky blocek ,nechcelo sa mi rozoberat viac ale uz to mam vyriesene,teba je radist mat v zivote ...vsade som bol vsetko viem 😂

17. jún 2026
avatar
@kikab11

@galganka ty si asi stastne rozvedena a vyuzivas vsetky benefity sveta,lebo ja nemam ani len predstavu o com trepes cize ty uz mas tieto skusenosti za sebou ale netrafila si sa ani v jednom pripade ,bola to jednoducha otazka ci si niekto kupoval okuliare nikde neni spomenute,ze potrebujem neaky blocek ,nechcelo sa mi rozoberat viac ale uz to mam vyriesene,teba je radist mat v zivote ...vsade som bol vsetko viem 😂

@kikab11 samozrejme, trikrát. Len za tento polrok. 🫣😂

17. jún 2026